Canan Karatay pürüzsüz cildin sırrını açıkladı! Duyan herkes stok yapıyor

Yaptığı şaşırtıcı açıklamalarla gündemden düşmeyen Prof. Dr. Canan Karatay pürüzsüz cildin sırrını açıkladı. Amerika'da yaşarken de kullandığı sabuna çok ilgi gösterildiğini anlatan Canan Karatay özel anısını paylaştı. İşte gözeneksiz, temiz, pürüzsüz cilt için Canan Karatay'ın önerdiği sabun…

Prof. Dr. Canan Karatay, besinlerle ilgili yaptığı açıklamalarla gündemdeki yerini her zaman koruyor.  Sağlıklı yaşam üzerine verdiği tavsiyelerle dikkat çeken Prof. Dr. Canan Karatay, şimdi de cilt güzelliğine önem verenler için bir tavsiyede bulundu. Prof. Dr. Canan Karatay pürüzsüz cildin sırrının doğru sabunu seçmek olduğunu söyledi. Canan Karatay, yıllarca aynı sabunu kullandığını söyledi. İşte Karatay'a göre pürüzsüz cildin sırrı...

Canan Karatay

Canan Karatay

Canan Karatay'a soruldu:

Cildiniz çok güzel görünüyor. Röportajlarınızda herhangi bir ilaç kullanmadığınızı belirtiyorsunuz. Enerjinizdeki ve cildinizdeki sırrın sebebi nedir?

"Yeşil kalıp sabun. Yıllarca yeşil kalıp sabun kullanırım. Amerika'dayken de gelen gidenlerden hep yeşil kalıp sabun istedik. Şöyle bir anım var. Bir arkadaşımın kız kardeşine onkoloji tedavisi uygulanıyordu. Meme kanseri oldu.

Canan Karatay

Canan Karatay

Kemoterapi sırasında ayaklarında ve ellerinde yaralar açıldı. Amerika'da her şey denendi. Konuşurken arkadaşıma kardeşi için yeşil kalıp sabunu önerdim. Elazığ'dan saf zeytinyağlı sabun geldi. Kimyasalları kesti ve o kız sabun kullandı.

ZEYTİNYAĞLI YEŞİL SABUNUN CİLDE FAYDALARI:

ZEYTİNYAĞLI YEŞİL SABUNUN CİLDE FAYDALARI:

15 günde ellerinde hiçbir şey kalmadı. Bu şekilde sabun popüler oldu. Bundan sonra misafirliğe giderken Amerikalılar benden sadece yeşil kalıp sabun istedi. Bu da arkadaşlarım arasında böyle bir anıydı."

ZEYTİNYAĞLI YEŞİL SABUNUN CİLDE FAYDALARI:

ZEYTİNYAĞLI YEŞİL SABUNUN CİLDE FAYDALARI:

ZEYTİNYAĞLI YEŞİL SABUNUN CİLDE FAYDALARI:

Sivilce ve akne rahatsızlıklarını kurutarak tedavi eder. Yaşlanma karşıtı bir ürün olan zeytinyağı sabunu, kırışıklıklar üzerinde oldukça etkilidir. Her cilt tipine uygun kullanım içeren zeytinyağı sabun, cilt nem ve yağ dengesini koruyarak, mikroplardan arındırıcı etkiye sahiptir.

Avrupa'da amalgam dolguyu yasaklıyor! Amalgam dolgu nedir ve ne gibi zararları var?

İLİŞKİLİ HABER

Avrupa'da amalgam dolguyu yasaklıyor! Amalgam dolgu nedir ve ne gibi zararları var?
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0