Heatless Curls trendi nasıl yapılır? TikTok Heatless Curls saç modeli

Saçların ısı kullanmadan da dalgalı görünüme kavuşmasını mümkün kılan ve TikTok’ta yükselişe geçen “Heatless Curls” trendi tüm kadınların radarına girmeyi başardı. Isı aleti kullanmadan saçlarının yıpranmasının önüne geçmek isteyenlere Heatless Curls yöntemi muhteşem olacak.

Saçlarına her daim sekil vererek ve ısıya başvurarak maşa, düzleştirici gibi saçlarınıza zarar verecek hem de kısa sürede yıpranmasına neden olanlardansanız bu haberimiz tam size göre. Gençlerin yakından takip ettiği TikTok’ta bir süredir viral olan ısısız saç şekillendirme tekniği ise bu problemi ortadan kaldırabilecek güçlü etkilere sahip. Belirgin bukleler elde etmenizi sağlayan “heatless curls” trendi, ipekten bir aparat sayesinde saça zarar vermeden bir şekillendirme rutini oluşturabileceğinizi kanıtlıyor. Özellikle 2024 hedefleriniz arasında saça daha az ısı uygulamak varsa, tam da size göre olabilir.

heatless curls

heatless curls

PEKİ HEATLESS CURLS YANİ ISISIZ DALGA NASIL YAPILIR?

Elektriklenmeyi azaltmaya ve saç kırılmasını önlemeye de yardımcı olan bu trend için ihtiyacınız olan şey uzun ipek bir saç sosisi ve iki tane lastik toka. Saçınızın tepe noktasına bu ipek aparatı yerleştirdikten sonra saçı ortadan ikiye ayırmanız, ayırdığınız kısımları sosisin etrafına sarmanız  gerekiyor. Ardından da son adımda lastik bir toka yardımıyla saçlarınız tutturmalısınız.

HEATLESS CURLS YANİ ISISIZ DALGA NASIL YAPILIR?

HEATLESS CURLS YANİ ISISIZ DALGA NASIL YAPILIR?

HEATLESS CURLS KULLANIRKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİYOR?

En iyi sonucu elde etmek için uyurken gece boyunca saçınızda tutun ve sabah saçınızı açın.

Isısız saç şekillendirme için önce saçınızın temiz ve neredeyse kuru olduğundan emin olun. Islak veya çok nemli saçlar bukleleri iyi tutamadığı için bu adıma dikkat etmelisiniz. 

Saçlarınızı gevşek değil hafif sıkı şekilde sardığınıza emin olun.

İstanbul Oyuncak Müzesi nerede, nasıl gidilir? 2024 İstanbul Oyuncak Müzesi giriş ücreti

İLİŞKİLİ HABER

İstanbul Oyuncak Müzesi nerede, nasıl gidilir? 2024 İstanbul Oyuncak Müzesi giriş ücreti
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 1

Murat A. 1 ay önce

Bu bildiğin yahudi saç modeli kimi kandırıyorsunuz