2024'ün oje renkleri neler? Yeni sezonun en trend oje renkleri

Tüm kombinlerinize çok yakışacak ve aynı zamanda 2024 yılının trendlerine de damgasını vuracak oje renkleri ile karşınızdayız. Bir de işin trend kısmı var ki mutlaka değinmek istiyoruz. Eğer 2024 yılında hangi oje renklerinin popüler olacağını merak ediyorsanız, çok doğru yerdesiniz! İşte 2024'ün en trend oje renkleri:

Mevsim değişikliğinde, gardıroplarımızı güncellemek ve stilimizi soğuk hava koşullarına uygun hale getirmek önemlidir. Ancak güzellik dünyasında da benzer bir değişiklik yapma zamanı geldi. Tırnaklarınızı kışın coşkulu ve şık trendlerle güzelleştirmek için 2024 yılında yükselişe geçecek oje trendlerini de yakından keşfetmeye ne dersiniz? Bugün sizlere 2024'ün trendlerinde üst sıralara yerleşen oje renkleriyle baş başa bırakıyoruz. 

  • 1- ELEKTRİK MAVİSİ OJE RENGİ - PASTEL 063

ELEKTRİK MAVİSİ OJE RENGİ

ELEKTRİK MAVİSİ OJE RENGİ

Mavinin en dikkat çekici tonlarından biri olan elektrik mavisi, canlı renkleri sevenler için birebir. Yaz ya da kış fark etmeden 2024 yılında tırnaklarınıza hem zarif hem de iddialı bir görünüm kazandırmanızı mümkün kılarken, uzun ve kısa tırnakta da ayrı bir etkileyiciliğe sahip.

  • 2- ŞEFTALİ TÜYÜ OJE RENGİ -  FLORMAR FC99

ŞEFTALİ TÜYÜ OJE RENGİ

ŞEFTALİ TÜYÜ OJE RENGİ

Pantone 2024’ün rengini Peach Fuzz yani Şeftali Tüyü olarak duyurduğundan beri bu tatlı renge duyulan ilgi de artmış durumda. Haliyle tırnakları da süslemesi kaçınılmaz. Şeftali renginin bu sıcak ve sakin tonu, sade ve şık bir manikür için ilkbahar ve yaz ayları için ideal.

  • 3-  KLASİK İDDİALI KIRMIZI - PASTEL 37

Her ne kadar trendlerden bahsediyorsak olsak da, klasikleşmiş renkler de her sezonunun favorisi olmayı başarır ki kırmızı bunların başında geliyor. Sezon ya da yıl gözetmeden zarafetin ve şıklığın temsilcisi olan kırmızı tırnaklar, her zaman moda olmayı başaracak!

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0