Seda Sayan estetiğe doymuyor! Bir kez daha sünnet derisi sıvısı enjekte ettirdi

Yaptırdığı sıra dışı estetiklerle gündemden düşmeyen Seda Sayan bir kez daha sünnet derisi sıvısı enjekte ettirdi. Sosyal medyadan bir video paylaşan ünlü isim son haliyle herkesi şaşırttı.

Seda Sayan, son paylaşımıyla yine adından söz ettirdi. Instagram hesabından bir video paylaşan ünlü isim, bir kez daha doktorunun kapısını çaldı. Yaptırdığı işlemleri tek tek açıklayan Sayan, daha genç görünmek için yüzüne ve göğüs dekoltesine sünnet derisinden sıvı enjekte ettirdi.

Bu işlemi daha öncede yaptıran ünlü ismin son hali herkesi şaşırttı. Seda Sayan'a sosyal medyada; 'Gerçekten çok gençleştin', 'Seni tanıyamıyorum' gibi yorumlar yapıldı.

Yağ aldırma operasyonu için bıçak altına yatan fenomen Elena Larrea hayatını kaybetti!

İLİŞKİLİ HABER

Yağ aldırma operasyonu için bıçak altına yatan fenomen Elena Larrea hayatını kaybetti!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0