Jennifer Aniston'ın bilinmeyen güzellik sırlarını ilk kez açıkladı!

Hollywood’un ikonik yıldızı Jennifer Aniston’ın yıllardır uyguladığı pırıl pırıl parlayan cildinin sırrını kendisinin bakım uzmanı olan Joanna Czech ilk kez açıkladı.

Yıllara meydan okuyan Jennifer Aniston, kusursuz güzelliğiyle görenleri hayran bırakıyor. Hala formunu ve cildini büyük bir itinayla koruyan Aniston 55 yaşında. Zamansız güzelliği ve tarzıyla izleyicileri büyüleyen Friends'in Rachel'ı Jennifer Aniston, Polonya asıllı ünlü estetisyen ve yüz bakım uzmanı Joanna Czech yardım alıyor. Kim Kardashian'dan Kate Winslet'e, Jennifer Aniston'dan Anna Wintour'a kadar pek çok ünlü ismin danışmanlığını yapan Czech ilk kez Aniston'un güzellik sırlarını medyaya sundu. İşte Hollywood yıldızının güzellik sırları...

Jennifer Aniston güne bir bardak kereviz suyuyla başlıyor. Ardından kan şekeri ve kolesterol seviyelerini düzenlemesine yardımcı olduğu için bir bardak seyreltilmiş elma sirkesi içiyor. Kahvaltıya geçmeden önce en az yarım saat bekliyor ve bu süreyi de meditasyon yapmak için kullanıyormuş. 

YÜZÜNÜ YIKAMIYOR! 

Friends oyuncusu, cilt bakımını aşırı karmaşıklaştırmamak gerektiğine inanıyor. Bunun yerine temel adımlara odaklanıyor ve yüzünü aşırı yıkamaktan kaçınıyormuş. Bir röportajda Aniston, günlük cilt bakımının kendini uyandırmak için sadece sabun ve sudan ve ardından da güneş koruyucu içeren bir nemlendiriciden oluştuğunu söylemişti. Vücudun ürettiği gerekli yağları silip attığı için, yüzü fazla yıkamayı önermiyormuş. 

Cildini temizledikten sonra mutlaka tonik uygulayıp lipbalm kullanıyormuş. En sevdiği makyaj malzemesi ise kapatıcı. 

UYKU ÇOK ÖNEMLİ BİR ADIM!

Gece bakım rutini genellikle peeling, maske ve ardında güzel bir uyku. Güzellik uykusunun gücüne inanıyor ve uyku saatlerine dikkat ediyormuş. Yeterince uyumanın genç ve diri bir cilde sahip olabilmek için önemli olduğunu söylüyor.

Aniston, su içmenin en az yediklerine dikkat etmek kadar önemli olduğuna inanıyor. Bu yüzden gün boyu susuz kalmasını engellemek için yanında bir sürü su şişesi taşıyormuş. Ayrıca bu unutmamasına da yardımcı oluyormuş.

Anneler Günü için hediye fikirleri: Anneye alınacak en güzel hediyeler!

İLİŞKİLİ HABER

Anneler Günü için hediye fikirleri: Anneye alınacak en güzel hediyeler!
Tesettür mayo defilesinde Halima Aden rüzgarı! Koleksiyonu böyle tanıttı

İLİŞKİLİ HABER

Tesettür mayo defilesinde Halima Aden rüzgarı! Koleksiyonu böyle tanıttı
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0