Kraliçe Elizabeth, sosyal medya platformlarında kraliyet ailesinin imajını yansıtmakla görevli bir sosyal medya uzmanı arıyor.

LinkedIn sitesine verilen iş ilanında, Elizabeth'in sosyal medya hesaplarını yönetip yönlendirecek bir dijital işler sorumlusu aradığı öğrenildi. İş tanıtımında "Kraliçe'nin kamuoyu nezdinde ve dünya sahnesindeki görünürlüğünü sürdürmenin yeni yollarını bulmak için durmaksızın çalışmayı gerektiriyor" ifadeleri yer alıyor. 24 Aralık'a kadar son başvurusu olan ilanda, "yaratıcı ve yenilikçi olmak, kalem ustası ve iyi bir editör olmak, farklı gruplar, amaçlar ve formatlar için dijital içerik üretebilecek uzmanlığa sahip olmak" gibi nitelikler aranıyor.

Kraliçe'nin iki sene önce de sosyal medya yöneticisi aradığını Twitter adlı platformdan duyurmuştu.

Kraliçe Elizabeth Twitter hesabını yönetecek kişiye yıllık 30 bin pound teklif ediyor.

Kraliçe'nin resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda 'eli çabuk, dinamik ve dijital iletişim görevlisi' arandığı belirtildi. Yönetecek kişiden istenilen özelliklerin arasında Kraliçe'nin Twitter hesabını yönetirken, yapılan işleri tanıtması ve Kraliyet ailesini sosyal medyada en güzel şekilde temsil etmesi isteniyor.

Twitter ile Facebook ve YouTube sayflarınında kontrol etmesi ve raporlaması istenilen kriterler arasında yer alıyor. Online ilanda başvuracak kişi için "Sosyal medya kullanımıyla birlikte atacağınız içeriğinizin milyonlar tarafından görüleceği ve Kraliçe'nin düşünce yapısını insanlara aktaracağınızı unutmayın" notu eklendi.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ 

 

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü piyanist Fazıl Say: Gitmek istemiyorum, beni İngiltere çağırıyor!

İLİŞKİLİ HABER

Salma Hayek'ten estetik açıklaması geldi!

İLİŞKİLİ HABER

Prenses Diana'nın elbisesi 2 milyon TL'ye alıcısını buldu!

İLİŞKİLİ HABER

Prenses Kate Middleton'un yayın sırasında yaptığı hareket olay oldu!

BİR YORUM YAPIN 0