Salma Hayek'ten estetik açıklaması geldi!

18 Aralık 2019, 12:06
Salma Hayek'ten estetik açıklaması geldi!

Estetik yaptırdığı iddialarıyla günümüzde oldukça konuşulan 53 yaşındaki ünlü yıldız Salma Hayek'ten açıklama geldi.

Bir çok reklama kapak olan Hollywood yıldızı Salma Hayek, estetik yaptırıp yaptırmadığı ile alakalı sorulara yanıt verdi.  Entertainment Tonight'a verdiği röportajda yüzünün görüntüsünün tamamen doğal olduğunu söyledi.

Salma Hayek estetik açıklaması

Hayek,"Botoks yaptırmak istedim. Hatta Botoks yaptıracağım için çok heyecanlıydım, çünkü bunu daha önce hiç yaptırmamıştım. Ne olacağını görmek istedim. Ancak uygulama sonrası yan etkilerin geçmesi için yeterli vaktim olmadığı için vazgeçmek zorunda kaldım" açıklamasında bulundu.

Salma Hayek estetik açıklaması

HAYRANLIK DUYULUYOR!

Başarılı oyuncu Salma Hayek, Meghan Markle’ın konuk editör olduğu Vogue dergisinin kapak yüzü oldu. Dergide yer alan fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak Meghan Markle ve Vogue dergisine teşekkür etti. Kendisine hayran olarak kadın seçilmesinden ötürü gurur duyduğunu dile getiren Hayek, Meghan'a hayranlık duyduğunu da açıkladı.

Salma Hayek

Paylaştığı hesabında Hayek,“Sussex Düşesi ve İngiliz Vogue dergisi tarafından Değişimin Güçleri adlı özel sayıya seçilmiş olmaktan gurur duyuyorum. Hayran olduğum bir kadın tarafından hayran olunan kadınların arasına katılmak inanılmaz derece ilham verici hissettiriyor” notunu düştü.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar