Usta oyuncuların adı sinema salonuna verildi

Beylikdüzü Belediyesi, Yeşilçam'ın iki usta oyuncularının Ayşen Gruda ve Şener Şen'in ismini yeni açılan Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'ndeki sinema salonlarına verdi.

Beylikdüzü'nde yeni açılan Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'ndeki sinema salonlarına Yeşilçam'ın efsaneleri Ayşen Gruda ve Şener Şen'in isimleri verildi. Açılışa katılan usta oyunculara Beylikdüzü Belediyesi tarafından plaket verildi. 

Ayşen Gruda, duygularını "Teşekkür ederim. Çok mutluyum. Hepinizi çok seviyorum" sözleriyle dile getirirken, Şener Şen ise "Sinema salonlarına adımızın verilmesi bizim için özel bir anlam ifade ediyor. Hepinizi sevgi, saygıyla selamlıyorum. Çok teşekkür ediyorum" dedi. 

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0