'Sen Anlat Karadeniz' sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

04 Ekim 2018, 10:41
'Sen Anlat Karadeniz' sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

Ekranların fenomen dizisi 'en Anlat Karadeniz'in dün akşamki yayınlanan bölümünde Vedat karakterinin Nazar'a uyguladığı şiddet sosyal medyada büyük tepki gördü.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin ilk bölümlerinde kadına yönelik şiddetin uygulanmasının üzerine pek çok izleyici tarafından şikayet edilmişti. Dün akşamki yayınlanan bölümünde ise yine benzeri bir sahne ile karşı karşıya kalındı.

Şiddetin uygulandığı sahneler gösterilmese de ilerleyen zamanlarda ekrana yansıtılan görüntü eleştiri yağmuruna tutuldu. Dizideki 'Vedat' karakterinin Nazar'a uyguladığı şiddetten geriye kalan izler sosyal medya kullanıcılarını ayaklandırdı. 

SOSYAL MEDYADAN GELEN TEPKİLER

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
8 Yorum Var
 • Aaaa 2 yıl önce Şikayet Et
  Siz ne diyorsunuz ya bu diziyi şiddeti gostermek içinmi yapdılar yoksa şiddetin ne kadar cahilce ahlaksozca oldugnu gostermek içinmi hemi kotü bi dizi olsaydı bu diziyi ekrana gelmesini asla kabul edilmezdi kabul edildi çünkü bu dizi şiddete yonelik degil şiddetin eklenmesi için yapılmış bir dizi
  Cevapla
 • Mehsima 2 yıl önce Şikayet Et
  Kadına şiddete hayır diyorsunuz dizide kadına şiddet uygularken gösteriyorsunuz böyle güzel bir diziye yakışmayan şeyler
  Cevapla
 • Leyla 2 yıl önce Şikayet Et
  Çok güzel bir bölümdü ne diyorsunuz siz be
  Cevapla
 • Murat 2 yıl önce Şikayet Et
  Sizler hala dizi mi izliyorsunuz :) Dizisiz hayat oh ne rahat
  Cevapla
 • Hilal 2 yıl önce Şikayet Et
  Sen Anlat Karadeniz'in Bir Bölümde de , ŞİDDET;OLMASİN...DİŞİMİ,KIRACAM ...
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun