Çarpışma dizisine Menemen tartışması damga vurdu!

14 Aralık 2018, 09:15
Çarpışma dizisine Menemen tartışması damga vurdu!

Geçtiğimiz aylarda tartışmaya giren hatta ülkeyi ikiye bilen "menemen soğanlı mı, soğansız mı?" yenir Çarpışma dizisinde de yer aldı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangun'un başrollerini paylaştığı Show Tv'de yayınlanan Çarpışma dizisinde menemen yeniden gündem oldu. Dün akşam ki sahneleri ile en çok konuşulan dizi olan Çarpışma'da geçtiğimiz aylarda tartışmaya neden olan "menemen soğanlı mı soğansız mı yenir" olayı yeniden alevlendirildi. Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Kadir karakteri menemenin soğanlı olmasını söylerken Elçin Sangu soğansız olması konusunda ısrar etti. 

İŞTE O TARTIŞMA ANI:

Sosyal medyada en çok takip edilen Çarpışma dizisinde ayrıca Kıvanç Tatlıtuğ'un şarkı söylemesi de izleyiciyi derinden etkiledi. "Ayaktakal" etiketi ile en çok konuşulanlar arasına girmeyi başaran dizi hakkında da final haberlerini geçtiğimiz günlerde yapım şirketi yalanlamıştı.

İŞTE KIVANÇ TATLITUĞ'UN ŞARKI SÖYLEDİĞİ SAHNE

Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde ise oynadığı karakterler hakkında katıldığı bir lansmanda konuştu. Tatlıtuğ, her karakterin kendisine yeni bir kişilik kazandırdığını ve kendisini olgunlaştırdığını ifade etti. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar