Alişan'dan İvana Sert itirafı: Düet yapmaya zorladı!

25 Aralık 2019, 11:39
Alişan'dan İvana Sert itirafı: Düet yapmaya zorladı!

Şarkıcı Alişan, geçtiğimiz akşam bir arkadaşının doğum günündeydi. Ünlü türkücü, basın mensuplarının İvana Sert ile alakalı sorularını yanıtladı.

Sevilen şarkıcı Alişan, son zamanlarda single çıkarmasıyla olumsuz tepkilere maruz kalan Ivana Sert ile alakalı şaşırtıcı itirafta bulundu.

Alişan'dan İvana Sert itirafı

Alişan,"O günden beri yaşıyor muyum? Ölüyor muyum? bilmiyorum kendisini öpüyorum. Ivana bu işi şov amaçlı, konuşulmak için yapıyor ve istediğini elde ediyor" şeklinde çarpıcı itirafta bulundu.

ALİŞAN'IN JEEP'İ OLAY OLDU!

Alişan'ın oyuncu eşi Buse Varol, Nakkaştepe’de kirası 25 bin TL civarında villaya taşınma haberi sosyal medyada konuşulmuştu. Son zamanlarda, sosyal medyada ünlü çiftin başka bir girişimi gündeme bomba gibi düştü. Takipçileri 1 milyon 100 bin TL değerindeki jeep haberini konuşuyor.

alişan buse

Ünlü şarkıcı Alişan'ın ünlü oyuncu eşi Buse Varol 1 milyon 100 bin tl  değerinde jeep satın alarak oğulları Burak'ın geleceği için yatırımda bulundu.

buse varol

Ünlü oyuncu Buse Varol, Payitaht dizisinde oynamıştı. Pakize karakterini canlandıran Varol hamileliği nedeniyle diziden ayrılması ile alakalı, “Benim için yoğun bir dönem olacak. Şu an diziden çıkmam gibi bir şey yok ama her şey olabilir. Bazen sette espri yapıyorum; ‘doğumdan sonrada devam edersem çift kaşe isterim’ diyorum. Fakat şu an rolüme devam edeceğim bakalım ilerleyen süreçte neler olacak" açıklamasında bulunmuştu. 

alişan buse varol

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
15 Yorum Var
 • Vatansever 2 yıl önce Şikayet Et
  konser veren her ünlüden konser başı vergi alınması gerek.
  Cevapla
 • Vaş 2 yıl önce Şikayet Et
  garibim 2.200 alacam diye biray koşsun bunlarda 1 saatte milyarları alsın jeepede biner uçağada
  Cevapla
 • ibrahim27 2 yıl önce Şikayet Et
  almışsa almış bize ne bundan.
  Cevapla
 • Şaka gibi 2 yıl önce Şikayet Et
  Hediye aldı yazıyorsunuz ama haberde hediyeden eser yok...
  Cevapla
 • mustafa 2 yıl önce Şikayet Et
  yatirimlik jeep,ilk defa duyuyorum.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun