Sanatçı Tamer Karadağlı, Buket Aydın'ın CNN Türk'te sunduğu 40 programına konuk oldu. Karadağlı, kariyeri ve hayatıyla ilgili birçok dikkat çeken konuya şaşırtan itirafta bulundu. Tamer Karadağlı, şöhreti elde ettiği Çocuklar Duymasın ve ilk tanındığı dizi olan Ferhunde Hanımlar ile ilgili de hissettiği duygularını dile getirdi.

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Haluk Çetinoğlu rolüyle şöhreti elde eden ünlü sanatçı Tamer Karadağlı, Buket Aydın'ın sunumuyla ekrana gelen 40 programına konuk oldu. Karadağlı, kariyeri ve özel hayatıyla ilgili birçok soruya yanıt getirdi. Ünlü oyuncu, Ferhunde Hanımlar dizisiyle ilgili yaptığı yorumla şaşırttı.

Buket Aydın, Tamer Karadağlı'ya; 'Ferhunde Hanımlar gibi bir diziyle tanındınız. Şaşıfelek Çıkmazı'nda oynadınız ama şöhreti tam olarak Çocuklar Duymasın'la kazandınız. Peki, şöhreti Çocuklar Duymasın'da kazanmak size nasıl hissettiriyor acaba daha önce oynadığım yapımlarla bu kadar büyük bir öğreti yakalasaydım dediğiniz oluyor mu?' diye sordu.

Karadağlı, soruya, ilk olarak hayır yanıtını verdi. Birkaç saniyelik suskunluğunun ardındansa, 'Çünkü hepsinin bir zamanı var. Ferhunde Hanımlar benim okuldan mezun olduktan hemen sonra başladığım bir diziydi. Çok gençtim zaten ve çok iyi bir oyuncu kadrosuyla birlikte televizyona ısınmama sebep oldu. Ferhunde Hanımlar 1400 bölüm sürdü. Dolayısıyla orada çok iyi bir deneyim kazandım. Ferhunde Hanımlar bittikten sonra İstanbul'a taşındım ve birkaç dizide oynadım ve daha sonra 'Çocuklar Duymasın' geldi. Yani aslında böyle basamak basamak çıkmış oldum. Bir anda öyle şöhret olmamış oldum.' açıklamasında bulundu. 

Ferhunde Hanımlar Tamer Karadağlı

Buket Aydın, Tamer Karadağlı'ya, 'Tekrar tekrar Çocuklar Duymasın'la TV’ye dönmek sizde hiç bıkkınlık yarattı mı?' diye sordu. Karadağlı bu soruya da çok konuşulacak şu yanıtı verdi:

'Hayır. Mesela bir doktora “Artık doktorluk yapmaktan ya da kalp ameliyatı yapıp hayat kurtarmaktan sıkılıyor musunuz?” diye sormakla aynı şey bu. “Çocuklar Duymasın” insanlara keyif veren bir dizi. Onların nefes almasını sağlayan sakin bir liman. “Hayır, ben insanların artık sakin bir vakit geçirmesini istemiyorum. Birilerine bağırmak, birilerini tokatlamak ya da dövmek istiyorum” demek daha mı doğru? Televizyon işi süreklilik gerektiren bir şeydir. Mesela yıllar önce “Dallas” diye bir dizi vardı. J.R. Ewing’ı oynayan Larry Hagman, “Ben artık J.R. Ewing’ı oynamak istemiyorum. Süperman olacağım” mı dedi? Herkes televizyonda bir aslan vurmak ister. Öyle bir iş yapmak ve hafızalara kazınmak ister. Ben bunu yaptıktan sonra şimdi ben bundan şikayet mi etmeliyim. Bu çok ayıp.'

Çocuklar Duymasın ilk sezon

İLİŞKİLİ HABER

Savcılığın Ahmet Kural itirazına Sıla'nın avukatından karşı adım!

İLİŞKİLİ HABER

Aslı Enver ve Murat Boz çiftinden bomba iddia: Evleniyorlar!

İLİŞKİLİ HABER

Fahriye Evcen'in bebeği Karan'ın fotoğrafı mı yayınlandı?

İLİŞKİLİ HABER

'Çıtayı Everest'e çıkardın Cenk Tosun! Eşini kalbine etiketliyor!

İLİŞKİLİ HABER

Neslihan Atagül'den hamilelik açıklaması!

İLİŞKİLİ HABER

Dallas'ın Cliff Barnes'i Ken Kercheval'den hayranlarını üzen haber!

İLİŞKİLİ HABER

Yemin'de Reyhan'ın başı büyük dertte! Yemin dizisi 44. bölüm özeti!

BİR YORUM YAPIN 0