Şeyma Subaşı'ndan şoke eden hareket! Nafakasını ifşa eden bankacıya ağır ceza yargılaması!

17 Haziran 2020, 10:29
Şeyma Subaşı'ndan şoke eden hareket! Nafakasını ifşa eden bankacıya ağır ceza yargılaması!

2018 yılının son günlerinde Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı, 120 bin TL nafaka aldı. Aldığı nafaka ve lüks yaşamına devam eden Subaşı, magazin gündeminden düşmedi. Şeyma Subaşı son olarak banka hesabı hareketlerini sosyal medya üzerinden ifşa eden bankacıya dava açtı. Bankacı ağır ceza mahkemesi tarafından yargılanacak.

Anlaşmalı olarak boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı cephesinde olaylar bitmiyor. Boşanma ardından 120 bin TL'lik nafaka alan Subaşı'nın banka hesapları ifşa edildi. Hesap hareketlerinin olduğu bölümün ifşasını yapan bankacı Fulya A. olayı hatırlamadığını söyledi. Ancak banka çalışanın işine son verdi. Subaşı, işine son verilmesine rağmen kişisel bilgilerinin ifşasından dolayı Fulya A.'yı savcılığa şikayet etti. Savcılığa giden dosyanın içeriği gereği bir üst mahkeme olan İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülmesi hükmü verildi. Görüntülerde Subaşı'nın 340 liralık telefon faturası, 4.380 liralık EFT görüntüsü ve Acun Ilıcalı tarafından gönderilen nafaka parasının bilgileri yer alıyordu.

şeyma subaşı nafakasını ifşa eden bankacıyı savcılığa verdi

2018 yılının son magazin bombası olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı boşanması günlerce konuşuldu. Ilıcalı ile boşandıktan sonra yurtdışı seyahatlerini artıran ve kızı Melisa'ya zaman ayıramayan Subaşı, tepkilere neden olmuştu.

şeyma subaşı ve kızı melisa

Geçtiğimiz aylarda kızını çanta gibi yanında dolaştıramayacağını açıklayan Subaşı, bir annenin söylememesi gereken konuşmalara yer verdi. Boşanma ardından gezilerini artıran Subaşı, kendi hayatını anlattığı bir kitap çıkardı. Ünlü isim burada da kızı ile ilgili bir skandala imza attı.

şeyma subaşı ve kızı melisa

Kitapta, "Bazen seni bırakıp yurtdışına gittiğim, iş görüşmelerine koşturduğum, arkadaşlarımla buluştuğum için özür dilerim ama mutlu bir anne olup seni mutlu enerjilerle sarmak için her şey" cümlelerine yer verip kızından özür dilediğini belirtse bile paylaşılan bu sayfa oldukça tepki çekti. Sosyal medya kullanıcıları Subaşı'nın annelik görevinden önce hiç bir şeyi ön planda  tutmamasına yönelik sert eleştirilerde bulundu. Aldığı 125 bin TL nafaka ile geçinebileceğini de belirten kullanıcılar Subaşı'nın annelikten sınıfta kaldığını söyledi. 

İŞTE KİTAPTAN SAYFA;

ŞEYMA SUBAŞI KİTABI

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
11 Yorum Var
 • Adnan 1 yıl önce Şikayet Et
  Annelik kutsaldır. Çünkü cennet anaların ayakları altındadır. Bu zirzopların değil.
  Cevapla
 • Vedat 1 yıl önce Şikayet Et
  Süresiz nafaka olayı kalkarsa bunun gibi kaç haybeci aç kalacak acaba..
  Cevapla
 • Heyhey 1 yıl önce Şikayet Et
  Sırf yorum yazmak için habere tıkladım. Bıktık, usandık, tiksindik. Yeter. Babası yaşında evli adamla yat kalk, karısından boşat, nikahsız çocuk yap, kancayı tak, evlen. Baba evinde görmediği parayı koca evinde görünce şımar cılkını çıkar, sonra ondan ona başka sevgiliye hoppaaa.. Yeter amaçsız, kalitesiz, görgüsüz, vıcık hayatlarınızdan kusuyoruz artık! Tiksindik.
  Cevapla
 • Adnan 3 hafta önce Şikayet Et
  Aynen, mide bulandırcı bir hayat.
 • Serpil 1 yıl önce Şikayet Et
  Sen sevgiyle yaşlan diye ... Çocuk Annesiz büyüsün ve bunun adını mutlu enerji koy . Mutluluğun batsın
  Cevapla
 • ayşe 1 yıl önce Şikayet Et
  kendi için yasıyor sadece yazık cocuga
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun