Yapımcı Mustafa Uslu ile evlenen oyuncu Sinem Uslu, imaj değişikliğine gitti. Uslu saçlarını bakır rengine boyatarak bu pozu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Uslu yeni imajıyla, meslektaşı Elçin Sangu'ya benzetildi.

Arka Sıradakiler ve Kiralık Aşk dizilerindeki rolleriyle tanınan oyuncu Sinem Uslu, film yapımcısı eşi Mustafa Uslu 2016 yılında dünya evine girmişti. Mustafa-Sinem Uslu çifti, 2019'da ikiz çocukları Mustafa ve Kemal'i kucaklarına alarak büyük bir mutluluk yaşamıştı.

Ailesiyle birlikte geçirdiği keyifli anları sık sık Instagram hesabından yayınlayan güzel oyuncu Sinem Uslu, imaj değiştirdi. Sangu yeni imajıyla oyuncu Elçin Sangu'ya benzetildi.

Sosyal medya üzerinden bazı kullanıcılar, 'Elçin Sangu'nun rengine benziyor. Size de çok yakışmış.' şeklinde yorumlarda bulundular.

"HİÇBİR BAKIRI BU KADAR SEVMEDİM"

36 yaşındaki oyuncu, saçlarını bakır rengine boyattı. Sinem Uslu, son halini "Hiçbir bakırı bu kadar sevmedim. Çillilere tavsiyem; bu rengi deneyin" notuyla paylaştı. Uslu'nun gönderisi kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü. 

İLİŞKİLİ HABER

Sadakatsiz dizisinde şoke eden ayrılık kararı! Eren Vurdem diziden ayrıldı...

İLİŞKİLİ HABER

Efsane dizinin yıldızı şimdi müşterilerine ayakkabı giydiriyor!

İLİŞKİLİ HABER

Emrah: Ben gelmem hologramım gelsin!

BİR YORUM YAPIN 0