Efsane dizinin yıldızı şimdi müşterilerine ayakkabı giydiriyor!

28 Ocak 2021, 09:41
Efsane dizinin yıldızı şimdi müşterilerine ayakkabı giydiriyor!

Diziyle ekranlara gelmeye hazırlanan Jessica Parker hayallerinin tadını çıkarıyor. Dizide alışveriş yaptığı mağazayı gerçek hayatta satın alan Hollywood yıldızı, yeni proje öncesi tüm vaktini müşterileriyle ilgilenerek geçiriyor.

HBO Max tarafından devamı çekileceği duyurulan Sex And the City’de Carrie Bradshaw karakterine yeniden hayat verecek olan Sarah Jessica Parker, dizi öncesi günlerini New York’ta bulunan ayakkabı mağazasında çalışarak geçiriyor.

2014 yılında kendi markası olan SJP Collection'ı kuran Sarah Jessica Parker, en büyük hayalini yaşıyor. İlk ayakkabı mağazasını dizide senaryo gereği sürekli alışveriş yaptığı yerde açtan yıldız, sık sık mağazasında görüntüleniyor. Dizinin yeni versiyonunda bölüm başına 1 milyon dolardan fazla kazanacağı konuşulan aktris, dikkat çeken kombinleriyle, set maratonu öncesi markasıyla yakından ilgileniyor.

Pazar gününü müşterilerine hizmet ederek geçiren Parker, uzun kollu siyah tişört üstüne, mavi bir kazak ve bol pantolonunu kendi koleksiyonundan olan siyah taşlı süet botlarıyla kombinledi.

55 yaşındaki oyuncu dün de kahverengi kazağı, bej rengi pantolonu ve siyah parıltılı topuklularıyla yine mağazasındaydı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar