Diziyle ekranlara gelmeye hazırlanan Jessica Parker hayallerinin tadını çıkarıyor. Dizide alışveriş yaptığı mağazayı gerçek hayatta satın alan Hollywood yıldızı, yeni proje öncesi tüm vaktini müşterileriyle ilgilenerek geçiriyor.

HBO Max tarafından devamı çekileceği duyurulan Sex And the City’de Carrie Bradshaw karakterine yeniden hayat verecek olan Sarah Jessica Parker, dizi öncesi günlerini New York’ta bulunan ayakkabı mağazasında çalışarak geçiriyor.

2014 yılında kendi markası olan SJP Collection'ı kuran Sarah Jessica Parker, en büyük hayalini yaşıyor. İlk ayakkabı mağazasını dizide senaryo gereği sürekli alışveriş yaptığı yerde açtan yıldız, sık sık mağazasında görüntüleniyor. Dizinin yeni versiyonunda bölüm başına 1 milyon dolardan fazla kazanacağı konuşulan aktris, dikkat çeken kombinleriyle, set maratonu öncesi markasıyla yakından ilgileniyor.

Pazar gününü müşterilerine hizmet ederek geçiren Parker, uzun kollu siyah tişört üstüne, mavi bir kazak ve bol pantolonunu kendi koleksiyonundan olan siyah taşlı süet botlarıyla kombinledi.

55 yaşındaki oyuncu dün de kahverengi kazağı, bej rengi pantolonu ve siyah parıltılı topuklularıyla yine mağazasındaydı.

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu Sinem Uslu yeni imajıyla Elçin Sangu'ya benzetildi

İLİŞKİLİ HABER

Sadakatsiz dizisinde şoke eden ayrılık kararı! Eren Vurdem diziden ayrıldı...

İLİŞKİLİ HABER

Emrah: Ben gelmem hologramım gelsin!

İLİŞKİLİ HABER

Diyarbakır Belediyesi, boşanmaların önüne geçmek için 'Evlilik Okulu' projesi başlattı!

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0