Mesut Özil ve Amine Gülşe çifti, geçici olarak Çubuklu'da bir siteye yerleşti!

19 Şubat 2021, 09:30
Mesut Özil ve Amine Gülşe çifti, geçici olarak Çubuklu'da bir siteye yerleşti!

Fenerbahçe'ye transfer olan ünlü futbolcu Mesut Özil'in oyuncu eşi Amine Gülşe sosyal medyanın ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ünlü çift, Çamlıca’daki yeni evlerinde tadilat bitene kadar Çubuklu’da bir sitede oturacak.

Ara transfer döneminde Arsenal’den Fenerbahçe’ye transfer edilen Mesut Özil, İstanbul’da kendi düzenini oturtmak için adımlar atmaya başladı. İstanbul’a yerleşmek için önce Çamlıca’dan bir ev satın alan Özil, tadilatı için de çalışmalarını sürdürüyor.

Mesut Özil ve Amine Gülşe çifti, tadilat sürecinde ise yeni bir ev buldu. Bu süreci geçirmek için ise birçok ünlünün de oturduğu Çubuklu tercih edildi. Ünlü çift, Çamlıca’daki yeni evlerinde tadilat bitene kadar Çubuklu’da bir sitede oturacak.

DUYGUSAL PAYLAŞIM!

Amine Gülşe, futbolcu eşi Mesut Özil ile kızları Eda'nın beraber çekilmiş oldukları bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. 14 Şubat temalı bir paylaşım yapan Gülşe, 'Benim en güzel 14 Şubatım, iyi ki varsınız sizi çok seviyorum.' notunu paylaştı. İşte o fotoğraf:

BABASININ İLK MAÇINI İZLEDİ

Fenerbahçe'ye transfer olan ünlü futbolcu Mesut Özil'in oyuncu eşi Amine Gülşe sosyal medyanın ilgi odağı olmaya devam ediyor. Amine Gülşe son olarak sosyal medya hesabından küçük kızı Eda'nın babasını izlediği karesini takipçileriyle paylaşmıştı. Güzel oyuncunun paylaşımı hayranları tarafından büyük ilgi görmüştü.

Ünlü oyuncu, Fenerbahçe forması giyen eşinin ilk karşılaşması Atakaş Hatayspor maçını kızı Eda ile izlediği anları fotoğraflamıştı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
53 Yorum Var
 • pala remzi 1 ay önce Şikayet Et
  cıva, kurşun gibi ağır metaller deniz dibinden belenen canlılarda midyede bolca bulunur aşırı tüketilmesi çok ciddi sonuçlar yaratır.
  Cevapla
 • Atmaca 1 ay önce Şikayet Et
  Napalım şimdi yediyse yedi.biz o 3bin bahşişle ev geçindirmeye çalışiyoruz
  Cevapla
 • ilker tunagöz 1 ay önce Şikayet Et
  ulan arkadaş şu paranın açmayacağı kapı yok mesth un tipi tövbe estafirullah normal bir vatandaş olsa babalar anneler kız vermez bu tipe çekinir ama para işte...
  Cevapla
 • Fghjkkll 1 hafta önce Şikayet Et
  Senin o tipsiz tipini merak ettim
 • izmir dobracı 1 ay önce Şikayet Et
  sanatçı ol-büyük futbolcu ol ama yaşadığın islam seni ahirette kurtaracak farzları yaparsan allahın kurallarını kale alırsan sen o denli büyüksün yoksa milyarlık olsan 1000 tane araba ve evin olsa bir tane farzın yerini tutmaz
  Cevapla
 • AYŞE 1 ay önce Şikayet Et
  Eşinizin kullanmafığı kıyafetleri eşyalarıda bana gönderin
  Cevapla
 • Kızılkayalı 3 hafta önce Şikayet Et
  Kendinide okadar küçük görme be bacım....
Yorumların Tümünü Okuyun