Alişan'ın paylaşımı sosyal medyayı salladı!

24 Kasım 2019, 09:15
Alişan'ın paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Türkücü Alişan sosyal medya hesabından Türk Ordusunun Suriye'nin sınırında devam eden operasyonuna ilişkin hiçbir destekte bulunmayan bazı ünlü isimleri hedef alan imalı bir paylaşımda bulundu.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sınırda oluşan terör koridorunu bozmak için emir verdiği Barış Pınarı Harekatı'na ülkenin yüzde 90'sını destek verirken bazı kesin sessizliğini korudu. Söz konusu vatan olunca sessizleşen bu kesime sosyal medyadan sert tepkiler gelmeye başladı.

alişan paylaşım

Bunlar arasında yer alan Cem Yılmaz'ın operasyona dair paylaşım yapmayıp yeni filmiyle ilgili paylaşım yapınca işler iyice karıştı. Filmlerinin boykot edilmesine kadar yapılan eylemler sonucunda ünlü ismin çıkıp Mehmetçik Vakfına yardım'da bulunup bunu sosyal medyadan paylaşması bile işe yaramadı. Ancak her toplumsal olay karşısında sessiz kalmayan Alişan, hem operasyonu unutmadığını hem de bu süreçte devletinin askerinin yanında olmayanlara ilişkin sosyal medyayı sallayan bir paylaşımda bulundu:

alişan twer

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
6 Yorum Var
 • Lokman 1 yıl önce Şikayet Et
  Seviyoruz seni güzel insan.Allah iki cihanda da aziz etsin seni.
  Cevapla
 • alem 1 yıl önce Şikayet Et
  tebrik ediyorum
  Cevapla
 • Mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  aslen kürt ama bizim türklerden chpkk lilara bin ceker vatansever helal olsun alisana
  Cevapla
 • yaşar 1 yıl önce Şikayet Et
  Alişan ülkem insanında huzur yok. İnsanlar kendini dışlanmış hissederse olanlar normal. Adam kendini seçene destek sevmeyeni yok ediyor.
  Cevapla
 • Neco 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal sana Alişan adamsın vesselam.....
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun