Bergüzar Korel'den Halit Ergenç'li yıldönümü paylaşımı!

09 Ağustos 2020, 10:12
Bergüzar Korel'den Halit Ergenç'li yıldönümü paylaşımı!

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, evliliklerinin 11. yılı sebebiyle sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. İkinci kez anne olma sevinci yaşayan oyuncu Bergüzar Korel, oğlu Han'ın yüzünü ilk kez gösterdi. Korel, doğum sürecinde yaşadıklarını da anlattı. Oyuncu şimdi de, SMA hastaları için kural bozup sosyal medyadan reklam almayı teklif etti.

Oyuncu Bergüzar Korel, 11 yıldır evli olduğu meslektaşı Halit Ergenç ile çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Korel, evlilik yıldönümünü kutladığı paylaşımında eşinden helallik istediği şu ifadelere yer verdi:

'Canım sevgilim. Seninle geçirdiğim her an, yaşadığım her şey bin kez helal olsun sana... Sen de helal et. Allah bize evlatlarımızla sağlıkla ve huzurla uzun yıllar yaşamayı nasip etsin. Seni çok seviyorum. 11. yılımız kutlu olsun.'

SMA HASTALARI İÇİN REKLAM TEKLİFİ

Birçok ünlü isim markalardan reklam alıp Instagram'dan paylaşımda bulunuyor. Bergüzar Korel ise bu duruma hep mesafeliydi. Oyuncu bu kuralını bozdu. Korel, sadece SMA hastalarına bağış yapılması şartıyla markalara seslenerek, 'Sizin reklamınızı yapacağım ve siz de bunun karşılığında yardım bekleyen bu hasta çocuklara bağışta bulunacaksınız.' dedi. Korel bu hareketiyle takdir topladı.

İKİNCİ ÇOCUK AÇIKLAMASI

Bergüzar Korel, doğum sürecinde yaşadıklarını ve koronavirüsün etkilerini anlattı. Korel, “İki çocuğumu da normal doğumla dünyaya getirdim. Sezaryen da olabilirdim. Bu anneliğimden hiçbir şey eksiltmezdi. İkinciyi de normal yapmak en büyük isteğimdi ama asla bunun fanatizmini ne kendime ne de doktoruma yaşatmadım. Önemli olan tek şey yavrumu sağlıkla kucağıma almaktı." açıklamasında bulundu.

Oyuncu, "Doğumdan bir gün sonra ilk koronavirüs vakası açıklandı. Kaygı dolu bir lohusalık ve emzirme süreci geçirdim. Hormonlarmış, psikolojik ve fiziksel sıkıntılarmış hiçbirine katlanma lüksüm olmadı. Hamileliğimin başından itibaren önce fiziksel sonra da psikolojik olarak dayanılmaz acılar ve sıkıntılar yaşadım. Kendim de şaşırdım nasıl ayakta kalabildiğime. Cevabım belliydi. İçimdeki mucizem.” diyerek duygularını dile getirdi.

İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Oyuncu Bergüzar Korel, geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olmuştu. Korel, Han adını verdiği oğluyla ilk kez görüntülendi. Etilerde oğlunu gezdiren oyuncu, çevredeki vatandaşların da ilgisiyle karşılaştı. Çiftin 10 yaşında, Ali adını verdikleri bir oğulları daha bulunuyor.

Ünlü çift Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, ikinci çocuk sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor. Basının sorularını yanıtlayan Korel, "Allah isteyen herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin. İnanılmaz bir duygu." yorumunda bulunmuştu.

Zeynep Korel, oyuncu kız kardeşi Bergüzar Korel hakkında büyük bir iddia ortaya attı. Amerika'da yaşayan Zeynep Korel, “Temizlik işinde çalıştığım öğrenilince bana susturma kararı aldırdılar. Bazı şeyler vardır konuşursam Bergüzar evden çıkamaz ama ben tabii ki konuşmayacağım. Ben kardeşime böyle bir kötülük yapmam.” ifadelerini kullandı. Konuyla ilgili Bergüzar Korel'den herhangi bir açıklama gelmedi.

Sanatçılar Tanju Korel ve Hülya Darcan Korel'in büyük kızları Zeynep Korel, kazandığı mirasçılık belgesi davasının ardından ortaklığın giderilmesi davası açmıştı. Korel, annesinin ve kız kardeşinin, taşınmazların satışına yanaşmadıklarını iddia etmişti. Anne Korel bu iddiayı avukatı İsmail Filiz aracılığıyla, “Hülya Darcan bu konuda bir zorluk çıkarmamıştır. Malların paylaşılmasını biz de istiyoruz.” açıklamasıyla yalanlamıştı.

AİLESİNE MİRAS DAVASI

Sanatçılar Tanju Korel ve Hülya Darcan Korel'in büyük kızları Zeynep Korel, babasının vefatından sonra mirasçılık belgesi almak amacıyla İstanbul Sulh Hukuk Mahkemesi’ne avukatı aracılığıyla başvuruda bulunmuştu.

tanju korel, bergüzar korel ve hülya darcan

Amerika'da yaşayan Korel'in açtığı davanın karar duruşması görüldü. Mahkeme, mirası 8'e böldü. Paylardan 2'si anne Hülya Darcan Korel'e, kalan 6'şar kısımsa kızlar Bergüzar ve Zeynep Korel'e 3'er şekilde pay edildi. 

zeynep korel ve bergüzar korel

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Anadolu 8 ay önce Şikayet Et
    Zenginin malı bizim gibi asgari ücret linin çenesini yorar......
    Cevapla