Mustafa Sandal kitabıyla ilgili ifadeye çağrıldı!

10 Mart 2020, 11:10
Mustafa Sandal kitabıyla ilgili ifadeye çağrıldı!

Mustafa Sandal'ın geçtiğimiz aylarda çıkardığı Beni Ağlatma kitabında, eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli'ye yer vermişti. Ancak kitabın detayları sosyal medyada yayılınca Samyeli, olayların gerçek dışı olduğunu söyleyerek Sandal'a dava açtı. Şarkıcı bugün şikayet üzerine savcılığa çağrıldı.

"Beni Ağlatma" kitabını yazan Mustafa Sandal, bir dönem Defne Samyeli'ni tanıdığını kitabında ayrıntısıyla anlatmıştı. Türkiye çapında satışa sunulan kitabın ayrıntısındaki bu kısım sosyal medyada olay olması üzerine Defne Samyeli bu durumun gerçek dışı olduğunu ve adının kullanılmasından rahatsız olduğunu öne sürerek dava açtı.

mustafa sandal

Mustafa Sandal'la daha önceden çok bir samimiyetinin olmadığını dilekçesinde açıkça belirten Samyeli, hakarete ve eleştirilere maruz kaldığını da ayrıca belirtti. Yalan beyanlarla onurunun kırıldığını söyleyen Defne Samyeli, "Dilerim Mustafa Sandal bu duruma bir netlik kazandırır da 25 senede topu topu 4 kez gördüğüm bir sanatçı arkadaşıma dava açmak durumunda kalmam" açıklamasında bulundu.

defne samyeli

Bunun üzerine Mustafa Sandal "Defne Hanım doğru söylüyor olabilir. Saymadım ama 4 kez görüşmüş ve ben yanlış yorumlamış olabilirim" sözleriyle kitabında yer verdiği olayın yalan olduğunu kabul etti. Savcılık dilekçeyi işleme koyarak Mustafa Sandal'ı ifadeye çağırdı. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • Zaralı 7 ay önce Şikayet Et
    Vah bunların peşinden koşanlara
    Cevapla
  • Mehmet Sahin 7 ay önce Şikayet Et
    Misdafa Sen hangiara beyle Gocadin?
    Cevapla