Oğlu Pars'ı kanser hastalığı sebebiyle kaybeden Ebru Şallı bir etkinlikte kendisine yöneltilen 'yeniden anne olma isteği' yönünde çıkan haberlerle ilgili soruda oldukça duygulandı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Oğlu Pars'ı kanser hastalığı sebebiyle kaybeden eski manken Ebru Şallı, geçtiğimiz günlerde Spor Atölyesi etkinliğine katıldı ve gazetecilerin sorularını yanıtladı. TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Şallı burada merhum oğlu Pars'ı andı.

Şallı'ya çocuk yapmayı istediği yönünde çıkan haberler hatırlatıldı. Duygulanan Şallı, 'Ben çocukları çok seviyorum. Benim için hepsi çok özel. Eşimin de benim de ilk evliliklerimizden 2 evladımız var. Şu an öyle bir düşüncem yok. Ben zor bir süreç yaşadım, yaşıyorum da. Hiç girmeyelim oralara...' ifadelerini kullandı.

ANNELER GÜNÜ PAYLAŞIMI ÇOK DUYGULANDIRDI!

10 yaşındaki oğlu Pars Tan'ı kanser hastalığı nedeniyle 1 yıl önce kaybeden Ebru Şallı, Anneler Günü dolayısıyla oğlu ile ilgili sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda oğlu hakkında açıklamalarda bulunan Şallı, 'Tanıyan Pars'tan çok etkilenirdi. 'Bu nasıl bir çocuk' derlerdi. Gerçek bir melekti. Bu hayatta bir melek doğurmuşum ve dokuz yıl bir melek ile yaşamışım. Kimseyi kıramaz, azıcık üzüldüğü an onu toparlamaya çalışır, müthiş bir sevgi çıkıyordu içinden. Pars hep başkaydı.' demişti.

Oğlunun bebeklik halinden bir fotoğraf paylaşan Şallı paylaşımın üzerine, 'Hep annenim, sonsuza kadar meleğim.' yazdı.

CANLI YAYINDA AĞLADI

Manken Ebru Şallı, Çağla Şıkel'in sunumuyla ekrana gelen Yeni Bir Gün adlı programa konuk olmuştu. Burada Şıkel'in sorusu üzerine vefat eden oğlu Pars hakkında konuşan Şallı, cümleleri kurmakta zorlanmış ve ağlamaya başlamıştı. Programın sunucusu olan Şıkel ise Şallı'nın haline dayanamayarak gözyaşı dökmeye başlamıştı. O anlar izleyenleri de derinden üzmüştü.

Mother's Life dergisinin Aralık sayısına röportaj veren Ebru Şallı, yaşadığı süreç hakkında konuşmuştu. Zor zamanlardan geçmeye devam ettiğini belirten Şallı, 'Hayatta durmaya çalışıyorum. Hiç kolay değil yaşamayanın anlayabileceği gibi bir durum yok ortada.' dedi. Oğlunu çok özlediğini de belirten Şallı, 'Onunla bağlantım hep devam ediyor, sonsuza kadar da edecek. Çok büyük ve kutsal bir bağ. Çok özlüyorum. Ve bazen onun kokusunu duyuyorum işte o anlar beni zorluyor tabii. Eşsiz melek kokusu arada bir geliyor bana, şükrediyorum. Onunla yaptığımız her şeyi devam ettirmeye çalışıyorum. Devam ettirip daha fazlasını da yapacağım gücüm yettikçe.' demişti.

Şallı, 'Yaşadığım acı, tarifi olmayan bir şey, kelimelerin yeterli olabileceği bir durum yok. Dileğim kimse bu acıyı yaşamasın. Bodrum'a biraz erken gittim bu sene. Deniz havası ve yeşil ortam iyi geldi bana. Hayata tutunmaya çalışıyorum.' itirafında bulunmuştu.

MEZARA GELEN KÖPEĞİ SAHİPLENDİ

Vefat eden oğlu Pars'ın mezarını her gün ziyaret eden ünlü manken Ebru Şallı, gelişinde bir başka ziyaretçiyi fark etti. Sahibi olmayan bir köpek sürekli Pars Tan'ın mezarlığına geliyordu. Şallı, oğlu Pars'ın mezarına sürekli gelip o'na sanki arkadaşlık eden bu köpeğe karşı kayıtsız kalamadı. Ünlü manken, köpeği sahiplenme kararı aldı.

TIKLA OKU: LENFOMA KANSERİ NEDİR? BELİRTİLERİ NELERDİR?

İLİŞKİLİ HABER

Hayat Bilgisi'nin sevilen ismi Ceren Soylu yıllar sonra ortaya çıktı!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Hande Erçel'in reklam geliri dudak uçuklattı!

BİR YORUM YAPIN 153

Hatice Nur 6 ay önce

O çocuk cennetlik annesi çok seviyorsan sende cennetlik olmaya çalış gerçek müslüman ol

Toplam 5 beğeni

Ahmet 6 ay önce

Elbette üzücü bir durum. Allah tüm ölmüşlerimize rahmet eylesin. Ama sadece onun evladı ölmüş gibi sürekli manşetlere taşınması da abesle iştigal..

Misafir 6 ay önce

İlgi çekmek için her şeyi yapıyorsunuz. Yaşantınıza bakarsan hiç ölümden ders aldığınız yok. Çocuğa yazık.melekti uçtu gitti.

Toplam 1 beğeni

selocan 6 ay önce

tamamda herşeyiniz şov acını içinden yaşa bu kadar reklama gerekyo

Asil ENDER 6 ay önce

Bu kadın medyatik olacam diye hemen hemen her hafta kendi acısı üzerinden bu işi yapıyor ne aslanların çocuğu öldü ama onlar tavuk gibi gıdaklamadılar.Şüphesiz acıdır ama resimlerdeki haline bakın acı böylemi yaşanır?

Toplam 2 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun