Koronavirüsten kurtulan oyuncu Demet Akalın'dan göndermeli açıklama

28 Şubat 2021, 10:08
Koronavirüsten kurtulan oyuncu Demet Akalın'dan göndermeli açıklama

Magazin gündeminde sıklıkla kendinden bahsettiren şarkıcı Demet Akalın, Koronavirüsü atlattıktan sonra yakın arkadaşlarını silerek imalı paylaşımda bulundu.

Koronavirüsü yenen oyuncu Demet Akalın, yakın arkadaşları ile beraber devamlı sorun yaşayıp arası bozuluyordu. Covid-19 olduktan sonra yakın arkadaşlarını sosyal medya temizliği yaparken silen Akalın, şöyle bir paylaşıma bulundu:

'Değerimizi bilmeyen insanlar için boşa mücadele etmeyin' diyor Can Yücel ve ekliyor: 'Onları layık oldukları insanlara bırakın ve sakın arkanıza bakmayın'

AKALIN'DAN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI

'Karantinada beslenmeme dikkat ettim ve virüsler gitsin diye çok su içince kilo verdim. Ben zaten kayarken bile maskemi taktım. Tamamen kadersizlik diye düşünüyorum. Ben şuna çok kırgınım; bu hastalık birine denk gelecek ben aşı olmadığım için kendime çok kızgınım. 

En yakınımdakileri bile sildim. Destek olanlar çok oldu ama bana 'İşi bırakıyorsun dimi' diye mesajlar atıldı. Bu süreçte İrem Derici ve Tarkan gibi birçok ünlü arkadaşım aradı. İrem sayesinde her gün kelle paça içtim. Şimdilerde tat alıyorum ama koku almıyorum. Bu duruma kendimi hazırlamıştım zaten.

Orhan Gencebay ve eşi Sevim abla bana bitkisel ilaçlar yolladı. Ben de en başında C vitamini serumları taktırdım. Sırtımda bir ağrı vardı sanki kerpetenle bütün hücrelerimi çekiyorlardı. Öyle bir acı hissettim.'

DEMET AKALIN'DAN FAKİRLİK AÇIKLAMASI

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
76 Yorum Var
 • hıdır diker 2 hafta önce Şikayet Et
  bu ve bunun gibilerin acılar içinde ölmelerini isterim.
  Cevapla
 • Karabatak 2 hafta önce Şikayet Et
  GEÇMİŞ olsun dememizi mi bekliyorsunuz nayn davut demezük neden OTUR OTURDUĞUN YERDE BE KADIN biz neden oturuyoruz.
  Cevapla
 • Elbistanlı 2 hafta önce Şikayet Et
  Zenginlerin gittiği yerde korona olmaz onlar koronada bulaştırmaz burada yanlışlık var galiba
  Cevapla
 • ASILBEY@06ÇUBUK 2 hafta önce Şikayet Et
  Kuralları ihlal ederek zevk,sefa,eğlence,kutlama vb.gibi yerlerde korona kapanların tedavisi ya yapılmamalı,yada parayla yapılmalı. Ha birde sokakta yalnız başına korona yasağını ihlal edene ceza verilmeli ama parti,düğün,kutlama,eğlence,kumar masası vb.gibi yerlerde korona yasağını ihlal edenlere bir kaç kat ceza yazılmalı.
  Cevapla
 • Safa 2 hafta önce Şikayet Et
  Sanatçı geçinip artislik yapıyorsunuz , laf dinlemiyorsunuz. Hasta olursanız üzülmem bilesiniz. Bari başkasına bulaştırmayın.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun