Petek Dinçöz acı haberi böyle duyurdu: Annelik heyecanım yarım kaldı

30 Eylül 2020, 08:55
Petek Dinçöz acı haberi böyle duyurdu: Annelik heyecanım yarım kaldı

Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz'den ikinci kez bebek müjdesi gelmişti. Geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından ikinci kez anne olacağını duyuran Petek Dinçöz bu kez acılı bir haber duyurdu.

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Petek Dinçöz, kemik hastalığı ve tiroidi nedeniyle bebeğini kaybettiğini söyledi. Sosyal medya hesabından acı haberi duyuran Dinçöz'ün bu paylaşımına kısa sürede binlerce teselli yorumu geldi.

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Petek Dinçöz, şu ifadeleri kullandı; "Doğuştan gelen boyun kemiği tersliği rahatsızlığı ve troid hastalığım sebebiyle 2. kez yaşadığım annelik heyecanım maalesef yarım kaldı. Ailemizin büyümesi ve İrfan Aslan'ın ağabey olması tek dileğimiz. Rabbim bana ve tüm anne olmak isteyenlere bu duyguyu sağlıkla, hayırlısıyla yaşatsın."

MUTLU HABERİ BÖYLE VERMİŞTİ!

2014 yılında iş insanı Serkan Kodaloğlu'yla evlenen Petek Dinçöz İrfan Aslan adından bir erkek çocuk dünyaya getirdi.  40 yaşında yeniden hamile olduğunu açıklayan Dinçöz mutlu haberi sosyal medyadan duyurdu. 

40 yaşında yeniden hamile kalan Petek Dinçöz kız bebek beklediğini sosyal medya hesabından paylaştığı pembe patiklerle duyurdu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Yalçın 6 ay önce Şikayet Et
    Allah sabır versin.
    Cevapla