Yeni yaşını kutlayacak olan oyuncu Begüm Kütük kendisine hediye almak isteyen sevenlerinden Bir Dilet Tut derneğine bağış yapmalarını istedi. Ünlü oyuncu bu yaptığı hareketle herkesin takdirini topladı.

Oynadığı bütün dizilerde kendisinden söz ettiren ünlü oyuncu Begüm Kütük bu defa bir ilke imza attı. 40 yaşına basan Begüm Kütük doğum gününde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Bu yıl hepimizin yaşadığı talihsizlikler, acılar, hastalıkla mücadele derken, günden güne daha hassas ve duyarlı biri oldum. Yaşamın sandığımız kadar uzun olmadığını ama paylaşacak onca güzelliğe yetecek ömrümüzün olduğunu anladım. Dostlarımdan hediye istemiyorum. 40. doğum günümü Bir Dilek Tut Derneği'ndeki çocukların dileklerine bağışlıyorum. Elif Nur'un en büyük hayali piyano sahibi olmak. Elif Nur'un hayaline katkı sağlamak için dilediğiniz kadar bağış yapabilirsiniz" ifadelerini kullandı.

Begüm Kütük bu ince düşüncesiyle sevenlerinden tam not aldı. Bazı kullanıcılar Kütük için "Temiz yüreğin kaç cana umut oldu", "Ne kadar güzel kalplisiniz" ve "Duyarlılığınıza hayran oldum" gibi yorumlar yaptı.

İLİŞKİLİ HABER

Sunucu Zahide Yetiş bir ilke imza attı! Ekranlara geri dönüyor...

İLİŞKİLİ HABER

Çukur'un 4. sezon 2. fragmanı yayınlandı! Yamaç gözyaşlarına hakim olamadı...

İLİŞKİLİ HABER

Hande Soral'ın kız kardeşi Bensu Soral kaza geçirdi! Omzu yırtıldı

BİR YORUM YAPIN 0