Bodrum yaz sezonunu talihsiz kaza ile kapatanEmel Müftüoğlu, jet-skide kaza yaparak dizinde menisküs yırtığı oluştu.

Geçtiğimiz gün AVM önünde araçtan arkadaşlarından yardım alarak inen ve topallayarak yürüyen Emel Müftüoğlu, Bodrum'da geçirdiği kaza ile ilgili "2 hafta önce jet ski'den düştüm. O günden beri evde istirahat ediyorum. Oturmaktan sıkılınca bugün biraz hava almak istedim. Ameliyat olmadan ilaç tedavisiyle atlatmak istiyorum" dedi.

ÖNLEMSİZ SOKAKTA GEZENLERE TEPKİ GÖSTERMİŞTİ...

Virüsten dolayı Sağlık Bakanlığının uyarılarını dikkate almayıp tedbirsiz gezenlere isyan ederek şu cümleleri kullanmıştı:

"Arkadaşlar haftalardır boşu boşuna evlere tıkıldık. O kadar çok insan sokakta ki bizim evde oturmamızın hiç bir önemi yok, bu kadar dolaşan insan varken. Halbuki herkes anlayışlı olup durumun ciddiyetinin farkına varsaydı şu anda neredeyse atlatmıştık. İlla başımızda bir çoban bizi ağıllara sokana kadar uğraşacaksınız. Bu nasıl bir cehalet, süreyi uzatıyorsunuz. 'Bana bir şey olmaz' diyorsunuz. Bu nasıl bir egoistlik. Valla sopayı alıp çıkacağım sokağa, falakaya yatıracağım dolaşanları. Unutmayın bir kova suyla sönecek yangını gecikince bir tanker suyla söndüremezsiniz."

İLİŞKİLİ HABER

Ivana Sert'ten nafakaya zam talebi!

İLİŞKİLİ HABER

Menajerimi Ara dizisinin Barış'ı Deniz Can Aktaş kimdir? Kaç yaşında ve nereli

İLİŞKİLİ HABER

Gökhan Özoğuz'dan tepki çeken paylaşım!

İLİŞKİLİ HABER

CNN Türk muhabiri Duygu Kaya koronavirüse yakalandı!

BİR YORUM YAPIN 0