Yardımsever Haluk Levent: 20 bin aileye full paket destek...

01 Aralık 2020, 09:43
Yardımsever Haluk Levent: 20 bin aileye full paket destek...

Koronavirüs vaka sayılarının artmasından sonra kısıtlamalar da artırıldı. Hafta sonu sokağa çıkma yasağının başlayacağını duyan Haluk Levent yaptığı paylaşımla gönülleri fethetti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Koronavirüs Bilim Kurulu'nun önerilerinin değerlendirildiği Kabine Toplantısı'nın ardından yeni tedbirler açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sokağa çıkma yasağının genişletildiğini duyurdu. Erdoğan, bugünden itibaren 21.00 ile sabah 05.00 arasında sokağa çıkma yasağı uygulanacağını açıklarken, hafta sonu yasağının ise cuma günü 21.00'de başlayıp pazartesi sabahı 05.00'e kadar süreceğini belirtti.

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği yeni koronavirüs tedbirlerinin duyurulmasının ardından Haluk Levent yaptığı paylaşımla dikkat çekti. AHBAP adında bir yardım derneği bulunan Levent açıklama yaparak zor durumda olanlara seslendi. Haluk Levent açıklamasında "Açıklanan kısıtlamalardan sonra işsiz kalacak çok kişi olduğunu biliyoruz. Bugünlerin olacağını düşünerek gelen bağışların neredeyse tümüyle gıda kolisi aldık. 20 bin aileye dağıtabileceğimiz gıda kolileri var. Bize başvurmanız yeterli" dedi.

Levent'in bu paylaşımı büyük alkış topladı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
9 Yorum Var
 • Mustafa Yıldırım 4 ay önce Şikayet Et
  Allah razı olsun Daglara bugdaylar serpin kuşlar aç kalmasın niyeti ve şuuru ile çalışma Allah sayılarını artırsın inşaallah
  Cevapla
 • Ülkücü03 4 ay önce Şikayet Et
  ALLAH (C.C.) kabul etsin hayırseverlerden ve Haluk'tan, İnşaAllah Rabbimiz bu insanları ahirette cennetine salsın...
  Cevapla
 • Sakaryalı Mustafa 4 ay önce Şikayet Et
  Maşallah.Allah razı olsun.
  Cevapla
 • Ahmet t. 4 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun, boş beleş konuşmaktan parti parti gezmekten insanlığa zaman bulamayan "ünlüler"e ders olsun.
  Cevapla
 • Kılıçarslan 4 ay önce Şikayet Et
  Allah razı olsun. Haluk Levent kendisininde söylediği şekli ile zengin bir iş adamı arkaşının adına bu tarz dağıtım ve paylaşımı yapıyor.Onlar adına aracı oluyorum dedi.Haluk Levent'in normalde zengin veya bir mülkü yok.Bu yüzden daha fazla teşekkürü hak ediyor.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun