Ünlü sanatçı Yıldız Kültür, TRT 2'de yayınlanan Film Gibi Hayatlar programına konuk oldu. Kültür, Hülya Koçyiğit'in sunumuyla ekrana gelen programda samimi açıklamalarda bulundu.

Türk tiyatrosunun ünlü sanatçılarından Yıldız Kültür, sinemanın 4 büyük isminden biri olan Hülya Koçyiğit'in sunduğu, TRT 2'de yayınlanan Film Gibi Hayatlar programına konuk oldu. Kültür burada, çocukluğuna ve oyunculuğa dair samimi yorumlarda bulundu. Sanatçı, 'Seyirciyle karşılaştıktan sonra bitiyor olay. Ama çıkana kadar hala elim ayağım titrer. Şu anda tiyatro yapmıyorum ama dizide veya filmde kamera bana döndüğü an. Şimdi seninleyken bile çok heyecanlıyım.' dedi.

Tiyatroyla ilk kez opera sayesinde tanıştığını söyleyen sanatçı, 'Operayı izlerken ‘Büyüyünce ben de böyle olacağım’ diyordum. O günden itibaren sahnede olmak istedim. Evimizin bahçesinde annemin patiskadan diktiği perdelerle tüm mahallenin çocuklarını çağırıp oyunlar oynadım. Onlara roller verirdim.

Annem gidip üç kuruş paraya patiska satın alırdı ben de onları kirletirdim. Tiyatro sonrası onları dürüp dürüp dolabın altına koyardım. Annemden çok dayak yedim bu yüzden.' açıklamasında bulundu.

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Bade İşçil'den aşı açıklaması: Sağlıkçılarımız ne diyorsa onu yapacağız

İLİŞKİLİ HABER

Ajda Pekkan Koronavirüs korkusundan dolayı eve misafir kabul etmiyor!

BİR YORUM YAPIN 0