Geçirgen bağırsak hastalığına sahip olan Neslihan Atagül'den açıklama!

28 Şubat 2021, 21:04
Geçirgen bağırsak hastalığına sahip olan Neslihan Atagül'den açıklama!

'Geçirgen bağırsak' teşhisi konulan Neslihan Atagül, zor günler geçirmesinden ardından yurt dışından bir dergiye kapak olmuştu. Atagül'den hastalığı sonrası yeni bir açıklama geldi.

Hızla kilo veren güzel oyuncu Neslihan Atagül, uzmanların ölümcül boyutlara varabileceğini söyledikleri hastalığın ardından setleri bırakıp evinde dinlenmeye çekildi. Atagül'den yeni bir açıklama geldi. Ünlü oyuncu, 'Artık daha iyiyim tabii. Dinleniyorum, kendimi çok yormayacak şeyler yapıyorum. Ama daha iyiyim.' açıklamasında bulundu.

Güzel oyuncunun son karesi ise hayranlarını sevindirdi. Kırmızılar içindeki Atagül sosyal medyada ilgi odağı olmuştu. 28 yaşındaki Neslihan Atagül'ün kendisi gibi oyuncu olan Kadir Doğulu ile mutlu bir evlilik yaşıyor. Instagram'da yaklaşık 12 milyona yakın bir takipçi kitlesi bulunan Neslihan Atagül, hayranları tarafından dikkat çeken yeni bir story paylaşımına imza atmıştı.

Kırmızı montu ve beresi ile sokak tarzını konuşturan Neslihan Atagül, yeni karesini sevenlerine sundu. Ünlü oyuncunun paylaşımında eşi Kadir Doğulu'yu etiketlemesi de gözlerden kaçmadı.

KADİR DOĞULUDAN EŞİ NESLİHAN ATAGÜL İÇİN AÇIKLAMADA BULUNMUŞTU

Oyuncu eşi Kadir Doğulu ile beraber Etiler'de görüntülenen Neslihan Atagül, muhabirleri fark edince "Siz nereden çıktınız, pusuya mı yattınız?" diyerek şakalaştı. Hastalığı nedeniyle daha yeni sokağa adım atan 28 yaşındaki oyuncu Atagül, "Daha iyiyim gördüğünüz gibi, iki adım atınca yoruluyorum ama en azından böyle biraz daha hayata karışmaya başladım. İyiyim yani" açıklamasını yaptı.

5 kilo verdiğini söyleyen Atagül, doktoru söylediği için diziden ayrıldığını belirterek, "Dinlenmem gerekiyordu. Bünyem pek kaldıramadı yoğun tempoyu. O sebeple ayrıldım" cevabını verdi. Şuanlık üzerinde çalıştığı tek projenin hadsiz dergisi olduğu biliniyor.

NESLİHAN ATAGÜLDEN AÇIKLAMA

Hastalığı dolayısıyla diziye veda etmek zorunda kalan Kadir Doğulu'nun eşi oyuncu Neslihan Atagül, sosyal medya hesabında sevenlerini rahatlatacak o açıklamayı yaptı. Sağlık durumunun şuan için iyi olduğunu ancak biraz daha dinlenmeye ihtiyacı olduğunu şu video ile aktardı:

TIKLA OKU: ÜNLÜ OYUNCUNUN HASTALIĞI GEÇİRGEN BAĞIRSAK NEDİR?

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • sado 1 ay önce Şikayet Et
    Kadının bu videoyu paylaşması sadece şımarıklığın zirvesi.
    Cevapla