Meghan Markle ve eşi Prens Harray, Oprah Winfrey'in CBS televizyonunda yayınlanan programına konuk oldular. Markle burada, Kraliyet hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundular.

Prens Harry ve eşi Meghan Markle, Amerikalı ünlü sunucu Oprah Winfrey'in CBS televizyonunda yayınlanan şovuna konuk oldu. Programdan kısa bir bölüm Twitter'de yayımlandı. Bölümde Oprah Winfrey'in 'Gerçeklerinizi anlattığınızı duyan Saray hakkında ne hissediyorsunuz?' sorusu üzerine Meghan Markle, 'Firmanın (Sarayın) bizimle ilgili yalan haberlerin sürdürülmesinde aktif bir rolü varsa bunca zamandan sonra bizden hala nasıl sessiz olmamızı bekleyebilirler anlamıyorum.' cevabını verdi.

Düşes, söyleşinin bir şeyleri kaybetme riski barındırıp barındırmadığı sorusuna ise "Zaten çok şey kaybedildi." yanıtını verdi.

Buckingham Sarayı, Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın Kraliçe Elizabeth'e İngiliz kraliyet ailesinin çalışan üyeleri olarak geri dönmeyeceklerini bildirdiğini açıkladı. Kararın ardından Prens Harry, tüm onursal unvanlarını kaybettiler. Buckingham Sarayı tarafından yapılan açıklamada, "Sussex Duk ve Düşesi, Kraliçeye yaptıkları açıklamada Kraliyet ailesinin çalışan üyeleri olarak dönmeyeceklerini doğruladı. Kraliçe, Dük ile yapılan görüşmelerin ardından, Kraliyet Ailesi'nin işinden uzaklaşarak, kamu hizmeti hayatının getirdiği sorumluluk ve görevlere devam etmenin mümkün olmadığını teyit etti." ifadeleri kullanıldı.

Prens Harry ve Meghan'ın geçtiğimiz günlerde ikinci bebeklerini bekledikleri açıklanmıştı.

Sussex Sözcüsü, 2018 yılında evlenen 36 yaşındaki Prens Harry ve 39 yaşındaki eşi Markle Markle çiftinin bebek beklediği yönünde çıkan haberleri aşağıdaki fotoğraf ile doğrulamıştı.

ARCHIE AĞABEY OLACAK!

2019 tarihinde ilk çocuklarını kucaklarına alan ünlü çifttin sözcüsü, çiftin ikinci çocuk haberinin sevincini yaşadıklarını açıklamıştı.  Çiftin sözcüsü, "Archie'nin ağabey olacağını doğruluyoruz. Sussex Dükü ve Düşesi ikinci çocuklarını bekledikleri için çok mutlu" ifadesini kullanmıştı.

İLİŞKİLİ HABER

Bircan Bali şikayetçi olmuştu! Reynmen hakkında 4 yıl 4 ay hapis istemi

İLİŞKİLİ HABER

Somondan döner yapan Tokatlı usta, taleplere yetişemiyor

BİR YORUM YAPIN 0