Çağan Irmak’ın yönettiği; Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci’nin başrollerini üstlendiği Yeşilçam dizisi ekranlardaki yolculuğunu sürdürecek. Yeşilçam 2. sezon çekimlerine başlandı.

Çağan Irmak'ın yönettiği dizinin 2. sezon çekimlerine başlandı. Birinci sezonu ilgiyle izlenen dizi, 1960'lı yılların Türkiye'sinin gölgesinde altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam Sineması'ndaki bir yapımcının ayakta kalma hikâyesini anlatıyor.

yeşilçam 2.sezon

Çağan Irmak‘ın yönetmen koltuğuna oturduğu Yeşilçam dizisinin oyuncu kadrosunda bu üç isme Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş eşlik ediyor.

Yapımını Eastern Sunrise’ın, yapımcılığını Sibel Tuna’nın üstlendiği dizinin senaryosunda Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün imzası bulunuyor.

BluTV’nin 2. sezon için sete girildiğini duyururken paylaştığı görsel, Çağan Irmak’ın 2. sezonda da yönetmen koltuğuna oturduğunu gösteriyor. Çekimlerine başlanan 2. sezonun ne zaman izleyici ile buluşacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

İLİŞKİLİ HABER

Alina Boz pandemi sonrası Avrupa tatiline çıkacak!

İLİŞKİLİ HABER

El emeği göz nuru kutnu kumaşı kitabı elektronik ortamda yayımlandı

BİR YORUM YAPIN 0