Demet Akalın devlet büyüklerine seslendi: Turistlere testi mecbur kılın

Pandemi döneminde tatile gitmesiyle sık sık gündeme gelen şarkıcı Demet Akalın devlet büyüklerine seslendi. Akalın "Turistlere testi zorunlu yapın" dedi.

Hem kış hem de bahar başında tatile giden hatta Uludağ tatili sırasında koronavirüse yakalanan Demet Akalın gündeme dair yorumlarıyla sık sık dikkat çekiyor.

Sosyal medya hesabından yaptığı her paylaşımla adından söz ettiren Demet Akalın, bu sefer de Türkiye'ye gelecek turistler için çağrıda bulundu. Akalın son olarak turistlerle ilgili bir talepte bulundu. Devlet büyüklerine seslenen Akalın paylaşımında şunları söyledi:

demet akalın

demet akalın

"Dubai'de sadece üç gün kalmak için 3 kere test istiyorlar. Sayın devlet büyüklerimizden rica ediyoruz turistlere testi mecburi kılın. Bir yaz bir kış daha intihar haberleri duymak istemiyoruz."

Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a nafaka tepkisi! 'Söylediği gibi krizde değil'

İLİŞKİLİ HABER

Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a nafaka tepkisi! 'Söylediği gibi krizde değil'
Şahan Gökbakar'dan Instagram detoksu: Benim için amaçsız bir eyleme dönüşmüştü

İLİŞKİLİ HABER

Şahan Gökbakar'dan Instagram detoksu: Benim için amaçsız bir eyleme dönüşmüştü
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0