ATV ekranlarında Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışması, dün akşam 933. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yarışmacılardan biri elendiği sorunun ardından stüdyodaki sevgilisine evlenme teklif etti. Bu kişinin bir dönemin çocuk oyuncusu Michele Cedolin'in ta kendisi olduğu ortaya çıktı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Atv ekranlarının sevilen programı 'Kim Milyoner Olmak İster', önceki gün yayınlanan bölümüyle milyonları ekrana kilitledi. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla yayınlanan yarışmada bu hafta ilginç, bir o kadar da şaşırtıcı bir an yaşandı. 'Kim Milyoner Olmak İster' programına katılan sosyal medya fenomeni İtalyan asıllı Türk Michele Cedolin adlı yarışmacı, elendiği sorunun ardından sevgilisine evlenme teklifi etti.

O anlar sosyal medyaya damga vururken, Michele Cedolin'in de kim olduğu ortaya çıktı. Cedolin, Sihirli Annem'in küçük oyuncusu çıktı!

Stüdyoda romantik anların yaşandığı yarışmada Cedolin'in aslında herkesin bildiği bir çocuk oyuncu olduğu açığa çıktı. 29 yaşındaki İtalyan kökenli Michele Cedolin'in unutulmaz yapımlardan biri olan 'Sihirli Annem' dizisindeki Kerem'in ta kendisiydi...

Yıllar önce çeşitli reklam filmlerinde ve 'Sihirli Annem'de rol alan Cedolin, şimdilerde oyunculuk yerine bambaşka bir meslek seçmiş.

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ'NDE ÇALIŞIYOR 

29 yaşındaki Michele Cedolin, Galatasaray Lisesinden mezun olduktan sonra Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş. Yüksek lisansını ve doktora eğitimini de burada tamamlayan Michele, şu an da aynı üniversitede akademisyen olarak çalışıyor.

İLİŞKİLİ HABER

Uğur Işılak İsrail'in Kudüs'te Filistinlilere yönelik saldırılarına tepki gösterdi!

İLİŞKİLİ HABER

Haktan kimdir, kaç yaşında? Şarkıcı Haktan nereli?

İLİŞKİLİ HABER

Muazzez Ersoy'dan "Kahverengi Gözlerin" yorumu!

BİR YORUM YAPIN 0