Hülya Koçyiğit'in 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk olan Vildan Atasever, samimi açıklamaları ile dikkat çekti. Birçok başarılı projede yer alan oyuncu, güçlü kadınları oynamayı sevdiğini dile getirdi.

Başarılı program 'Film Gibi Hayatlar'a birçok başarılı ünlü isim katılmaya devam ediyor. Bu haftaki konuk Vildan Atasever oldu. Yeşilçam'ın usta sanatçısı Hülya Koçyiğit'in programında keyifli bir röportaj gerçekleştiren Atasever, samimi açıklamaları ile dikkat çekti. 

vildan atasever, hülya koçyiğit

Hülya Koçyiğit'in programına katıldığı için çok heyecanlı olduğunu dile getiren Vildan Atasever, "Ben birkaç gündür bu anın heyecanını yaşıyorum. Çünkü ben sizin öğrencinizim. Filmleri izlediğim zaman bende bıraktığı duygular vardı. Beni çok etkiliyordu ve çok güçlüydü..." ifadelerini kullandı. 

vildan atasever

Vildan Atasever ayrıca güçlü kadın oynama isteğine vurgu yaparak şunları da dile getirdi, "Bir sebebi olan, bir cümlesi olan kadınları oynamayı çok seviyorum..." 

vildan atasever

Oyunculuğun başını döndürmesine izin vermediğini ve sadece oyunculuk yaptığını vurgulayan Atasever, "Ben oyuncuyum ve sadece hikayeler anlatmak ve o hikayelerin karakterlerine hayat vermek istiyorum. Çünkü onlar beni besliyor, onlar beni büyütüyor..." ifadelerini kullandı. 

vildan atasever

 

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Yıldız Tilbe yolda mahsur kaldı! İmdadına ise...

İLİŞKİLİ HABER

İbrahim Çelikkol, kitesurf ile rüzgara meydana okudu!

İLİŞKİLİ HABER

Hazal Türesan'ın estetiksiz hali olay oldu

İLİŞKİLİ HABER

'Film Gibi Hayatlar'a konuk olan Burak Hakkı: Oğlum olunca hayatım değişti

BİR YORUM YAPIN 0