Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ile nişanlanan Türkiye'de magazin gündeminden düşmeyen Mısırlı Mohammed Alsaloussi hakkında söylenen dolandırıcı iddiaları hakkında ilk kez konuştu.

Şeyma Subaşı ile yaşadığı nişanlılık süreciyle gündemden düşmeyen ve son olarak dolandırıcılık iddiaları ile karşı karşıya kalan Mohammed Alsaloussi, Sabah gazetesinden Sonat Bahar'a konuştu. 

Mohammed Alsaloussi, "Ben kimseye zarar vermedim. Bu dünyada çıkıp, Meedo bana zarar verdi, kötü bir şey yaptı" diyecek tek bir insan yok. Bu nedenle çok üzgünüm. Hatta daha da üzücü çünkü ilişkim bitti. Ve Şeyma ile ilişkinin bitmesini isteyen bendim.

İLİŞKİLİ HABERŞeyma Subaşı nişanı attı fotoğrafları sildi! Milyarder yalanı ortalığı karıştırdı...

İLİŞKİLİ HABERMısırlı gazeteci açıkladı:Şeyma Subaşı'nın nişanlısını kimse tanımıyor...

Medya, Şeyma'nın beni terk ettiğini, çünkü ona sahte takılar aldığımı, sahte bir yüzükle evlenme teklif ettiğimi yazdı. Hayır öyle olmadı, Şeyma'yla ilişkiyi bitiren bendim" diyen Alsaloussi, Şeyma Subaşı ile yaşadığı ilişkiyi anlattı.

'DOLANDIRICI' İDDİALARI ÜZDÜ 

Bir çocuk annesi Şeyma Subaşı'nın bu tarzına saygı duymaktan başka bir şey yapmadığını ve bu nedenle hakkında medyada hakkında, kötü biri olduğu; dolandırıcı olduğuna dair yazılar çıktığını, bunun da kendisini üzdüğünü ifade etti.

İLİŞKİLİ HABER

Erkan Petekkaya'dan Acun Ilıcalı sorusuna tepkili cevap!

BİR YORUM YAPIN 0