Abisi Selçuk Tektaş'ı koronavirüsten dolayı kaybeden Alişan, sosyal medyadan 7. gün paylaşımı yaptı. Ölüm haberiyle yıkılan ve cenazede bile sor ayakta duran Alişan, abisi için Teşvikiye Camii'den 7. gün için mevlit okutacak.

Neredeyse bir ay koronavirüsle savaşan Selçuk Tektaş, geçtiğimiz günlerde virüse yenik düştü. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Tektaş'ın kardeş, Alişan ve ailesi bu ölüm haberiyle yıkıldı.

İLİŞKİLİ HABERBuse Varol'un Selçuk Tektaş paylaşımı yürekleri yaktı: Çok özlüyoruz

Sanat dünyasını üzen bu ölümden 7 gün geçti. Alişan abisi için mevlit okutacağını sosyal medyadan paylaştı.

İLİŞKİLİ HABERKardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan’ın son hali yürekleri parçaladı!

Ayrıca kardeş acısıyla yüreği yanan Alişan, yaptığı duygusal paylaşımla da hayranlarını ağlattı. Yaşadığı duyguları dile getiren Alişan, işte bu notu düştü:

"Bugün 7. gün… Ve sen benim kalbimde bir ömür kalacaksın kardeşim. O kadar dua aldın ki herkesten ve almaya devam ediyorsun ki, eminim Allah'ım seni en güzel yerde misafir ediyordur. Annen, baban, eşin, çocukların, yeğenlerin, kuzenlerin, akrabaların, dostların, arkadaşların ve biz seni hiç bitmeyecek bir özlemle ve dualarla her zaman anacağız. Hep bu gülümsemenle kalacaksın aklımda. Allah'ım senin mekanını cennet eylesin İnşallah.. Seni çok seviyorum canım kardeşim. Başlayacağım bir yerden ama ne zaman, nasıl başlayacağım bilmiyorum. Hepimiz hep sen varsın gibi bir yerden başlayacağız tekrar. Hiç gitmemişsin gibi…."

İLİŞKİLİ HABER

Hande Erçel sert eleştirilere karşı bağışıklık kazandığını söyledi!

İLİŞKİLİ HABER

Tolga Tekin'in saçı peruk mu ekim mi?

BİR YORUM YAPIN 2

KARADAVUT 6 saat önce

koronadan milyonlar öldü.yetti artık.

Toplam 5 beğeni

Adnan 6 saat önce

Allah sabır versin, de içi yanan bir tek Alişan mı ki, her gün bunun haberini yapıyorsunuz. Her gün yüzlerce insanın yakınları ölüyor. Bu kadar ajitasyon biraz fazla..

Toplam 14 beğeni