Bir süredir sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla güldüren Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin paylaşımlarıyla güldürmeye devam ediyor. Son olarak Berfu Yenenler katıldığı bir programda Eser Yenenler'le ilgili itirafta bulundu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile son zamanlarda sık sık gündeme gelen Berfu Yenenler, bir YouTube programına konuk oldu. Eser Yenenler hakkında itirafta bulunan Berfu, dikkat çekti.

Berfu Yenenler

Berfu Yenenler, "Eser ile sevgili olduktan 1 ay sonra, telefonundaki bütün kadınları engellemiştim. Yine Instagram'dan takip ettiği bütün kadınları takipten çıktım. Ama doğru yoldaymışım bakın, 2 tane çocuk yaptım. Evliyiz, mutluyuz, doğru yolu buldurmuşum o zaman..." dedi.

Güzel oyuncu Berfu Yenenler, kendi yüzünü bastırdığı nevresim takımını Instagram'dan paylaştı. Yenenler, paylaşımına "İlişkilerde birbirine alan tanımak çok önemli" notunu düştü. Eser Yenenler'in şaşkın yüzü takipçilerini güldürdü.

berfu yenenler

Bir süredir Çeşme'de tatilde olan ünlü çift Eser Yenenler ile Berfu Yenenler paylaşımlarına ara vermişti. Yenenler çifti eğlenceli paylaşımları ile son günlerde adından sıkça söz ettiriyor. Ünlü isimler şimdi de arı isyanı ile sosyal medyada dikkatleri üzerlerine çekti.

EŞEK ARILARI İSYANI

Berfu yenenler nazar isyanı

25 yaşındaki Berfu Yenenler, evlerinde yaşadıkları sıkıntıyı takipçileriyle paylaştı. Ünlü isim, Instagram story'sinden orman içinde kiraladıkları evlerinin bacasına eşek arılarının yuva yaptığını paylaşarak adeta isyan etti. "Nasıl bir nazar var bizim üzerimizde?" sözleriyle yaşadıklarını durumu aktaran Berfu Yenenler, evlerine giremediklerini belirtti.

Miss Turkey 2021 yarışması büyük heyecana sahne oldu. Törenin sunuculuğunu Eser ve Berfu Yenenler çifti yaptı. Jüri koltuğunda Can Sandıkçıoğlu, Yıldırım Mayruk, Azra Akın, Arzum Onan, Aslıhan Koruyan Sabancı, Çağla Şıkel ve Farmasi Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tuna vardı. Miss Turkey 2015'te yarışan ve dördüncü olan Berfu Yenenler ile oyuncu eşi Eser Yenenler arasında geçen diyalog sosyal medyaya damga vurdu. 

İlk canlı yayın deneyimine çıktığını belirten ve patavatsız biri olduğunu söyleyen Berfu Yenenler'in bu sözlerinin ardından Eser Yenenler eşine, "Sen kendini bana bırak, rahat ol" ifadelerini kullandı.

berfu yenenler instagram paylaşımları

Tescilli güzel Berfu Yenenler'in, "Eser, ne zaman kendimi sana bıraksam çocuğumuz oluyor" cevabı konukları ve ekran başındakileri güldürdü. Jüri üyelerinden Azra Akın da kahkahalara boğuldu.

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı İzel'in sahnelere döndü! Verdiği kilolarla dikkat çekti...

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü yazar Selim İleri hastanelik oldu!

İLİŞKİLİ HABER

İdo Tatlıses'in hayali gerçek oldu!

BİR YORUM YAPIN 11

Hyt 1 ay önce

Orman Arıların evi ve daha birçok hayvanın bitkinin..... misafir olan bizleriz ama maalesef söylenen de.... Orda Arılar değil fazlalık olan sizsiniz....

Memo 1 ay önce

Bunlar gezi isyanında polis araçlarını yakan vatan hainleri değilmiydiler. Ne işiniz var bu vatanda defolup gidin

Toplam 2 beğeni

misafir 1 ay önce

Ona bakarsan Ertugrul da gezideydi Büyük Selçukludaki Melikşah ta gezideydi Abdulhamid de gezideydi.

Toplam 0 beğeni

temel 2 ay önce

gørgusuzler her seyi koyma sende

EMRAH 2 ay önce

Off ne Büyük acı tahlil ve tetkik yaptırmış çook geçmiş olsun Türkiye'de bunu yaptıran 2. kişisiniz offff çok geçmiş olsun...

MATRAX 2 ay önce

Öncelikle Allah şifalar versin. ama herkesin gözünün içine hayatını sokuşturup nazar isyanında bulunmak da ne bileyim.

Yorumların Tümünü Okuyun