En son 5.bölümüyle ekrana gelen Yargı'da Ceylin de Ilgaz da İnci’nin katilini bulmak için çabalarken, ailelerinden ve sevdiklerinden sınanırlar. Ay Yapım imzalı dizisi Yargı'nın 6. bölüm fragmanı yayınlandı. İnci'nin katilinin Engin olduğunu öğrenen Ceylin ne yapacak?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yayınlanmaya başladığı günden bu yana herkesin beğenisini kazanan ve binlerce övgü dolu yorum toplayan ‘Yargı’ 17 Ekim akşamı beşinci bölümüyle ekranlara geldi. İnci'nin cinayeti için yavaş yavaş sona yaklaşılırken; Zafer, Çınar'ın avukatlığını yaptığı için kızı Ceylin'i evden kovdu. 

Ilgaz'ın yardımıyla kapıdaki eşyalarını alan Ceylin, soluğu emniyette alırken; kardeşinin Çınar'la buluştuktan sonra bindiği taksiyi bulmak için Eren'den yardım istedi. Bu sırada Ozan hoca ve eşini yeniden sorguya alan Pars, Ceylin ve Ilgaz'ın onlarla konuştuğunu öğrendi.

Ardından Ceylin'i ofise götüren Ilgaz, onunla ilgilenirken; taksi duraklarına gezip İnci'yi sormak için harekete geçtiler. Bu sırada ofise gelen Engin de Çınar'ın söylediklerinin ifadeye ekleneceğine dair savcı ile konuştuğunu anlattı. Ceylin'in ofiste telefonunu unutmasıyla yukarı çıkan Ilgaz, onun İnci'nin boyunluğunu koklamasından şüphelendi.

YARGI 6. SON BÖLÜM

Ilgaz'ın katilin ortaya çıkması için kurduğu plan işler ve Engin, tuzağa düşen isim olur. İnci'nin katilinin Engin olduğunu öğrenen Ceylin'i artık kimse tutamaz. Ceylin, Engin'e karşı yaptığı hamlede ise nezarete atılır. 

İnci'nin katilinin Engin olduğunu öğrenen Ceylin ne yapacak? 

Yargı yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Kanal D'de!

YARGI 5. BÖLÜM ÖZETİ...

Yargı dizisi son bölümüyle yine izleyenlerin nefeslerini kesti. İnci’nin katilini bulma çabaları arasında hem Ilgaz hem de Ceylin her adımlarında babalarına ve kardeşlerine ilişkin acı gerçeklerle karşı karşıya kalırken, Ceylin’in babası Zafer’in de şüpheliler listesine girmesi Ceylin’de büyük bir yıkıma neden oldu. Ceylin, Zafer’in sorgusuna şahit olur ve kardeşi İnci hakkında altından kalkamayacağı gerçeklerle yüzleşir.

Tüm bu yaşananların ardından Zafer’in geçmişte yaşadıkları nedeniyle şüpheliler listesine girmesi, Ceylin’de büyük bir yıkıma neden olur. Babası nedeniyle sınanma zamanı Ceylin’e gelmiştir ve baba kız arasında büyük bir sorgulama yaşanır.

Hem Ceylin hem de Ilgaz, kendi planlarını hayata geçirirken, bir yandan birbirlerine karşı yeni yeni yeşertmeye çalıştıkları güven duygusu tekrar sınanacaktır.

Zafer’in sorgusuna şahit olan Ceylin, İnci’yle ilgili kaldıramayacağı gerçeklerle karşı karşıya kalır. Bunun üzerine bir de Zafer’in geçmişte yaptıklarının sonucu şüpheliler listesine girmesi Ceylin’i adeta yıkar. Babasından yana sınanma vakti Ceylin’dedir, ikisi arasında büyük bir sorgulama yaşanacaktır.

Yargı dizisinin 3. yeni bölümü 3 Ekim Pazar akşamı yine ekranlara damgasını vurdu. İlk bölümünden itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan Yargı’nın 3. bölümünde, Ilgaz, babasından İnci ile olan fotoğraflarının hesabını sorarken, Ceylin kardeşinin katili bulmak için her türlü sınırı zorlamaya başladı. Son bölümün heyecan dolu finalinin ardından da dizinin takipçileri “Yargı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?” araştırması içine girdi. ‘Yargı’nın dördüncü bölümünden ilk tanıtım seyirciyle buluştu. Tanıtımda; Ilgaz, Çınar konusunda büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Çınar’ın ağabeyine isyanı, izleyenlere yoğun duygular yaşatacak bir bölümün daha haberini veriyor.

YARGI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Ceylin, Çınar’ı polise ihbar etmek konusunda kararlı olan Ilgaz’ın karşısında dururken Pars’ın Osman’a yönelttiği soru kafaları karıştırıyor. Zafer’in bir arabayı ateşe vermesi İnci’nin cinayeti konusunda üzerindeki şüpheleri artırıyor. Kızının Çınar’ın avukatlığını yapmasından şüphelenmesi sonucu Ilgaz ile Metin’in karşısına çıkması ise heyecan dolu dakikaların yaşanacağı bir bölümü işaret ediyor.

YARGI’NIN 3. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ceylin’in İnci’nin arabasında bulduğu Metin ile yan yana çekilmiş fotoğrafı Ilgaz ile arasındaki hassas dengenin yeniden zorlanmasına yol açar. Ilgaz, gördüğü fotoğrafla büyük şoka uğrar.

Bir yandan babasının söylediği yalanın yarattığı sarsıntıyı atlatmaya çalışırken, Ceylin de İnci’nin katilini bulmak için hem kendinin hem de Eren ve Ilgaz’ın sınırlarını zorlamaya başlar.

YARGI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Pınar Deniz ise kural tanımaz ve inandıkları uğruna sınırları zorlamaktan çekinmeyen cevval Avukat Ceylin karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Tuttuğunu koparmasıyla bilinen Ceylin'in aldığı bir dava, genç kadının hayattaki en büyük sınavı olacak.

YARGI DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

 • Ilgaz Kaya: Kaan Urgancıoğlu,
 • Ceylin Erguvan: Pınar Deniz,
 • Metin Kaya: Hüseyin Avni Danyal,
 • Yekta Tilmen: Uğur Polat,
 • Pars Seçkin: Mehmet Yılmaz Ak,
 • Gül Erguvan: Zeyno Eracar,
 • Zafer Erguvan: Ali Seçkiner Alıcı,
 • Eren Duman: Uğur Aslan,
 • Aylin Erguvan Yılmaz: Pınar Çağlar Gençtürk,
 • İnci Erguvan: Ece Yüksel,
 • Çınar Kaya: Arda Anarat,
 • Engin Tilmen: Onur Durmaz.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

İLİŞKİLİ HABER

İndirim başlıyor: Bim 22 Ekim 2021 aktüel ürünler kataloğunda neler var?

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü şarkıcı Tarkan'a kızından sürpriz hediye

İLİŞKİLİ HABER

Yalancı dizisi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 'Yalancı'da seyirciyi şoke eden ters köşe!

İLİŞKİLİ HABER

Sana Söz tanıtımı! Sana Söz dizisinin konusu nedir? Sana söz dizisinde kimler oynuyor?

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Ebru Gündeş'in şaşırtıcı ev kuralları

BİR YORUM YAPIN 2

... 4 gün önce

/1\63 boyum /60 KilOM zayıflamak istiyorum 45kilo olmak istiyorum ne yapmalıyım??

Murat gözükara 1 hafta önce

Reflüsü olan 1 ay..... Yatarak.. Uzanarak... Masada yemek yemesin...daha doğrusu hiç bir şeyi bu şekilde yemesin... YER sofrasında yemek yesin... Akşamda saat sekizde sonra suyun dışında hiç bir şey yiyip içmesin reflünün azaldığını görür... Deneyin dua edeceksiniz bana... Para mara istiyen yok... Lütfen deneyin...

Toplam 3 beğeni