Emina Jahovic'in geçtiğimiz gün eski eşi hakkında ortaya attığı iddia herkesi şaşırtmıştı. Mustafa Sandal'ın nafaka vermemek için mal varlığını annesinin üstüne yaptırdığına dair iddialarından sonra mahkemeden Jahovic'i hayal kırıklığına uğratan bir karar çıktı.

Şarkıcı Mustafa Sandal ve eşi Emina Jahovic arasındaki nafaka davası devam ediyor. Boşanma sonrası karar verilen nafaka ücretini yatırmayan Sandal hakkında Jahovic, haciz talebinde bulunmuştu. Ancak mahkeme Jahovic'in talep ettiği haciz sürecini reddetti. 

MAL VARLIĞINI ANNESİNİN ÜSTÜNE YAPTIRIYOR!

2010 yılında Emina Jahovic ile evlenen Mustafa Sandal, 2018 yılında sessiz sedasız boşandı. İki çocukları olan çift, boşanmada anlaşma sağladı. Ancak boşanma sonrası Sandal, verdiği nafaka ve paydan sürekli olarak eski eşini men etmeye dair davalar açtı.

emina jahovic ve mustafa sandal boşandı

Bunun üzerine Jahovic, Sandal'ın bu davalarına karşı şoke eden iddialarda bulundu. Sandal özellikle pandemi döneminde çalışmadığı için aylık gelirinin düştüğünü söylemişti. Bunun üzerine eşine verdiği 15 bin TL'nin düşürülmesi ve Çubuklu'da bulunan villanın kira gelirinin iptal edilmesini talep etmişti.

mustafa sandal boşanma

Hürriyet'te yer alan habere göre; Emina davaya verdiği dilekçede; Sandal'ın mal varlığını annesinin üzerine yaparak kendisini fakir gösterdiğini iddia eden açıklamalar yer aldı. 

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü şarkıcı Ceylan hastaneye kaldırıldı!

İLİŞKİLİ HABER

Emina Jahovic, Mustafa Sandal sorusuna cevap verdi: Ben öyle bir şey demedim

BİR YORUM YAPIN 0