Hülya Koçyiğit'in en büyük torunu Neslişah Alkoçlar uzun bir aradan sonra hayatına dair merak edilenleri anlattı. Bekarlık yıllarında sık sık magazin gündemine gelen Neslişah, neden bu kadar uzaklaştığını anlattı.

2014 yılında oyuncu Engin Altan Düzyatan ile hayatını birleştiren Neslişah Alkoçlar, bu evlilikten iki çocuk sahibi oldu. Anne olduktan sonra magazin gündeminden uzak durdu. Zamanının çoğunu çocuklarıyla geçiren Alkoçlar, hayatına dair merak edilenleri Sabah Gazetesinden Sonat Bahar'a anlattı.

neslişah alkoçların ınstagram paylaşımı

Geçtiğimiz günlerde teyze olan Neslişah Alkoçlar, kardeşi Aslışah'ın doğumunda çok heyecanlandığını belirtti. Annelikten sonra teyzeliği de yaşadığına çok mutlu olan Neslişah, kardeşinin bu süreçte hep yanında olduğunu söyledi.

neslişah alkoçlar marka çıkardı

Eşi Engin Altan Düzyatan ve çocuklarıyla daha fazla zaman geçirmek için doğa ve spor tatilleri yapan Neslişah Alkoçlar, her sabah 7'de uyandığını açıkladı. Yeni çıkardığı markayla beraber kadınların evde daha fazla bakım ve daha fit görüneceklerini ifade etti.

neslişah alkoçlar ve eşi engin altan düzyatan

Düzenli uyku beslenme ve sporun yanı sıra bakım ürünlerinin de olması gerektiğinin altını çizdi. Organik ürünlerin daha iyi etkileri olduğunu ifade etti. 

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Berk Oktay'ın set kazası!

İLİŞKİLİ HABER

Squid Game paniğe neden oldu! Öğrenciler şiddete başvurdu...

İLİŞKİLİ HABER

Hülya Koçyiğit'ten Kanal 7'ye özel açıklamalar

İLİŞKİLİ HABER

Oğuzhan Koç'tan ilginç tarz

BİR YORUM YAPIN 0