Yeşilçam'ın usta oyuncularından biri olan Nuri Alço engelli vatandaşlar için verdiği mesajla takdir topladı. Alço, "Hayatı engelliler için kolaylaştıran tüm uygulamaları elimden geldiğince destekliyorum. " ifadelerini kullandı.

Filmlerde kötü adamı oynayan ve oyunculuk performansıyla çok sevilen oyuncu Nuri Alço,  TÜYAP'ta gerçekleştirilen etkinliğe katıldı. Reklam yüzü olduğu BKS firmasının standı önünde tekerlekli sandalye üzerinde görüntülen Alço, "Hepimiz yarının engelli adayıyız" diyerek sosyal sorumluluk ve duyarlılık mesajı verdi.

nuri alçodan engelliler

Alço, "Engelli vatandaşlarımız zaten hayatın her alanında çeşitli zorluklarla karşılaşıyorlar ve bizden çok daha fazla efor sarf etmeleri gerekiyor. Hayatı engelliler için kolaylaştıran tüm uygulamaları elimden geldiğince destekliyorum. Fuarda engelli vatandaşlarımız için sergilenen bazı yenilikçi ürünleri inceledim mesela 'Eşiksiz Cam Balkon Sistemi' adı verilen sistemi bizzat tekerlekli sandalye kullanarak test ettim, hiç engelle karşılaşmadan rahatlıkla kapalı alanlara girip çıkılabiliyor gayet başarılı" diye konuştu.

Daha sonra Alço, fuara katılan hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

İLİŞKİLİ HABER

Atatürk'ün yemek isteyip de yiyemediği son yemek!

İLİŞKİLİ HABER

Müge Anlı'da şoke eden görüntü! Kendini odaya kilitledi

İLİŞKİLİ HABER

Dünyaca ünlü yıldız Halsey Türk çıktı!

İLİŞKİLİ HABER

Tuğba Ekinci Fahriye Evcen'i hedef aldı! "Güzel değil!"

BİR YORUM YAPIN 0