Sadi Celil Cengiz ile Hilal Yıldırım boşandı!

Oyuncu Sadi Celil Cengiz’in iki çocuğunun annesi öğretmen Hilal Yıldırım’la dokuz yıllık evliliği tek celsede bitti.

İşler Güçler, Kaçma Birader, Leyla ile Mecnun, İlk Öpücük gibi yapımların yıldızı Sadi Celil Cengiz, iki çocuğunun annesi öğretmen Hilal Yıldırım’la dokuz yıllık evliliğini sonlandırdı.

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; iki ay önce Hilal Yıldırım tarafından açılan boşanma davası, geçtiğimiz cuma günü İstanbul Aile Mahkemesi’nde görüldü.

Dilekçesinde eşiyle fikren ve ruhen anlaşamadıklarını belirten Yıldırım, mahkemeye bir de ‘anlaşmalı boşanma protokolü’ sundu. Mahkeme, çiftin boşanmasına hükmetti. Hazırlanan protokole göre; iki çocuğun velayeti “ortak velayet” olarak düzenlenecek, Sadi Celil Cengiz çocuklara aylık toplam 2 bin 600 lira iştirak nafakası ödeyecek.

Hazırlanan protokole göre; iki çocuğun velayeti “ortak velayet” olarak düzenlenecek, Sadi Celil Cengiz çocuklara aylık toplam 2 bin 600 lira iştirak nafakası ödeyecek.

Evleneceği dönemde KPSS’ye girdiğini ve gümrük memurluğunu kazandığını belirten Sadi Celil Cengiz şunları söylemişti; “Gümrük memurluğundan oyunculuğa geçtiğim söyleniyor ama aslında tam olarak öyle değil. O dönem de oyunculuk yapıyordum."

 

 

Hacı Sabancı ile evlenen Nazlı Kayı 1 ay sonra soyadını değiştirdi

İLİŞKİLİ HABER

Hacı Sabancı ile evlenen Nazlı Kayı 1 ay sonra soyadını değiştirdi
Pelin Öztekin'den yürekleri dağlayan Rasim Öztekin paylaşımı!

İLİŞKİLİ HABER

Pelin Öztekin'den yürekleri dağlayan Rasim Öztekin paylaşımı!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0