'Pis Yedili' dizisiyle tanınmaya başlayan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alıyor. Şimdilerde 'Üç Kuruş' dizisinden rol alan Kaygılaroğlu'nun okuduğu bölüm ve asıl mesleği duyanları şaşırttı.

Son haftalarda popüler dizi haline gelen 'Üç Kuruş'un Kartal'ı Uraz Kaygılaroğlu'nun oyunculuktan önce tercih ettiği meslek şaşırttı. Son dönemlerde özel yaşamı da büyük ilgi gören Kaygılaroğlu, oyunculuğu ile göz dolduruyor. Ekranların aranan yüzü olan Kaygılaroğlu'nun yıllar içerisinde verdiği kilolar da bir o kadar dikkat çekiyor.

1987 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Uraz Kaygılaroğlu, lise yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk kurslarına katılmıştır. Oyunculuğa sekiz bölüm yayımlanan 'Milyonda Bir' adlı dizide Berke rolünü canlandırarak başlayan sevilen isim Show TV'de yayınlanan 'Pis Yedili' adlı gençlik dizisinde Canburger karakteriyle ön plana çıktı. Dizi serüveni içerisinde kilo vermeye başlayan oyuncu, dizinin ardından birkaç sunuculuk deneyiminde bulundu.

Tüm yaptığı işlerin aksine Kaygılaroğlu'nun okuduğu bölüm ve asıl mesleği hayranlarını şaşırttı. Asıl mesleği reklamcılık olan Kaygılaroğlu, konuk olduğu bir YouTube kanalında; reklamcılık işini hiç sevmediğini, çok kısa bir süre reklamcılık sektöründe çalıştıktan sonra oyunculuğa yöneldiğini aktardı.

İLİŞKİLİ HABER

Yeni imajı ve projesiyle sosyal medyayı salladı!

İLİŞKİLİ HABER

"Ya duyulursa" dedi, duyuldu! Harika Avcı emeklilik iddialarına ateş püskürdü!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Müslüm Gürses'in 'Nilüfer' şarkısını yorumladı

İLİŞKİLİ HABER

Amasyalı Nazmiye teyzenin 91 yaşındaki Kur'an-ı Kerim okuma azmi!

BİR YORUM YAPIN 1

suskun 2 ay önce

yedi güzel adam dizisindeki rolü hariç hepsi fasa fiso hele şimdiki hali.. karizma namına bir şey bırakmadı