Medyada konuşulan 'O Ses Türkiye final yapacak' söylentilerine programın yapımcısı Acun Ilıcalı'dan yanıt geldi. Hadise'nin programda yer almaması nedeniyle reytinglerin düşük olduğu hakkında da açıklamada bulundu.

Acun Ilıcalı, yapımcılığını üstlendiği,  jüri koltuğunda Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç'un oturduğu O Ses Türkiye'nin reytinglerde istenilen başarıya ulaşamadığı için final yapacağı ileri sürülmüştü.

Hadise'nin jüriden ayrılmasının sonucu olarak reytinglerin kötü olduğu hakkındaki görüşle ilgili olarak Ilıcalı açıklama yaptı. Şimdiye kadar koruduğu sessizliğini bozan ünlü televizyoncu ilk kez konuştu.

Acun Ilıcalı şunları söyledi:

"Saçma bir haber jürimizden mutluyuz. Neden programı bitireyim? Zevk aldığım program. Jürimi seviyorum, hiç öyle huyum da yoktur." 

Hadise ile ilgili gelen sorulara ise, "Hadise'yi çok seviyorum. O Ses Rap'te var zaten" dedi.

İLİŞKİLİ HABER

Elçin Sangu sözleriyle şaşırttı: Sektörden silinir inşallah

İLİŞKİLİ HABER

Türkiye'nin en güvenilir ünlüleri listesi yayınlandı

İLİŞKİLİ HABER

Bergüzar Korel'den kızı Leyla'nın doğumuna dair yeni paylaşım!

BİR YORUM YAPIN 1

Erol 2 ay önce

hadisenin ortalığı yıkan gülmesi nedeniyle o zamanlar kanalı kapatıyordum şimdiki jüri mükemmel gayet iyi zevkle izliyoruz ailecek hadise jüride yeniden yer alırsa tv 8 bizim için kumandadan çıkarılan bir kanal olur düşüncem böyle