Son dönemlerde sağlık sorunlarıyla mücadele eden İngiltere Kraliçesi II.Elizabeth, torunu Prens William ve Kate Middleton'ın çocuklarına olan davranışını görünce küplere bindi.

İngiltere Kraliçesi II.Elizabeth uzun bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle pek çok etkinlik ve programa katılamıyor. Bu süreçte Prens Charles ve Prens William, tahtın iki veliahtı olarak Kraliçenin yerine belirli programlara katılmayı ihmal etmiyor.

Kraliçe geleceğin kralı olan torunu Prens William ve eşi Kate Middleton'ın yaşamıyla yakından ilgilenirken ortaya atılan bir iddia magazin gündemini karıştırdı. İddialara göre Prens William ve Kate Middleton'ın çocuklarına olan yaklaşımlarını gören kraliçe küplere bindi.

İngiliz basınına yansıyan habere göre; kraliçe Prens William ve Kate Middleton'ın büyük oğlu Prens George'u görmek için Cambridge ailesinin Anmer Hall konutunu ziyaret ettiği zaman büyük hayal kırıklığına uğradı. Kraliçe, torununun çocukları George, Charlotte ve Louis ile mutfakta uzun uzun vakit geçirdiklerini görünce buna dayanamadı.

Kraliyet ailesine yakın bir kaynak yaptığı açıklamada "Kraliçe buna dayanamadı çünkü o bu tür etkinliklerin mutfakta değil bir odada yapılmasına alışık." ifadelerini kullandı.

İLİŞKİLİ HABER

Fulya Zenginer 'Anneannem tarafından dolandırıldım' demişti! Dava açmaya hazırlanıyor

İLİŞKİLİ HABER

Ayla filminin yapımcısı Mustafa Uslu'ya gasp şoku! 6 milyonluk tehdit ve...

İLİŞKİLİ HABER

MasterChef Pelin'in elinden Mehmet Yalçınkaya tuttu! Acunmedya Akademi'de...

İLİŞKİLİ HABER

İki şahin bir arada! Ebru Şahin'in o halini görenler inanamadı

BİR YORUM YAPIN 0