Nihal Yalçın'ın ödül aldığı sırada yaptığı konuşmayı uzatması üzerine Tamer Karadağlı surat ifadesi ile tepki göstermişti. Dalga dalga büyüyen meseleye ünlü camiasından isimler de dahil olmuştu. Son olarak geçtiğimiz akşam, ödül alan Çağlar Ertuğrul'un yaptığı hareket, geceye damga vurdu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

47. Altın Kelebek Ödülleri töreninde, ödüller tek tek sahiplerini buldu. Gecede 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülü, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisindeki performansıyla Çağlar Ertuğrul'a gitti.

Ertuğrul, ödülü aldıktan sonra yaptığı konuşmada, Altın Portakal'daki Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı arasında yaşanan olaya da göndermede bulundu.

ARKASINI KONTROL ETTİ

Konuşması esnasında bir anda dönerek arkasını kontrol eden Ertuğrul, herkesi şaşırtırken "Birisi mimik yapıyor sandım arkamda" dedi. O sırada sunucu Cem Davran ise "Bu o törenlerden değil, bak ne güzel kenarda duruyor" yorumunda bulundu.

"TAMER ABİYİ SEVERİM SAYARIM"

Yaptığı davranış sonucunda büyük bir kesimin dikkatini çeken Çağlar Ertuğrul, kendisine yönelik yapılan saldırıya Twitter hesabı üzerinden yanıt verdi. Ertuğrul, Tamer Karadağlı'yı sevip saydığını ifade ederek şunları yazdı:

"Bu arada benim trollüklerimi bilen bilir, Tamer abiyi de çok severim ve sayarım, onun işleriyle büyüdük ama iki espri yapamayacaksak yaşamayalım! Komik bulmazsınız o ayrı ama bir laf için kimilerinin çirkin ithamları çok alakasız."

NE OLMUŞTU?

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödül Töreni'nde oyuncular Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasında geçen diyalog gündem olmuştu. Yalçın'ın konuşmasını uzatmasının üzerine Tamer Karadağlı, saatine bakarak ve çeşitli mimikler göstererek sıkıldığını belli eden tavır sergilemiş, bir süre sonra ise Yalçın'a ödülünü uzatmıştı. Bunun üzerine Yalçın ise "Kim verdi ödülü? Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?" ifadelerini kullanmıştı. Karadağlı ise "Estağfurullah, ödülünüzü tutarak havaya kaldırın ve öyle konuşun diye verdim" demişti.

İLİŞKİLİ HABER

Nihal Yalçın'la gerginlik yaşayan Tamer Karadağlı'nın katılacağı toplantı ertelendi!

İLİŞKİLİ HABER

Justin Bieber tüm iptal çağrılarına kulak tıkadı! Suudi Arabistan'da konser verdi

İLİŞKİLİ HABER

Tuzla'da Hababam rüzgarı esti!

BİR YORUM YAPIN 8

Hatice Nur 6 ay önce

İnsanlar mutsuz birbirlerini linç etmeye hazır.buda doyumsuzluk özenti kibir İslam dışı yaşantıdan sebep ne kadar iyi olursanız olun bı okadarda hasetciler var mutlu olamazssiniz.

ccc 6 ay önce

ha ha ha gülelim bari.

kanarya535 6 ay önce

töreristlerle taraf olma şaka yapılacak konu değil...ki birde oynayıp ödül aldığın dizinin içeriğine bakarsan...

mehmet 6 ay önce

Tamer Baba nın yaptığı hareket tam yerindeydi kadının konuşmalırını dinledinmi Çağlar efendi senide teşkilattan vatan millet bayrak sevdalısı olarak tanıyoruz sakın çizgini bozma

albay 6 ay önce

bu bir espri değil. zaten sözlerinden de anlaşılıyor. trt bu tipleri ekrana çıkarmamalı

Yorumların Tümünü Okuyun