Usta oyuncu Perihan Savaş'tan yıllar sonra bir ilk!

Yılbaşına özel hazırlanan O Ses Türkiye programına katılan usta oyuncu Perihan Savaş 30 yıl sonra ilk kez şarkı söyledi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Murat Boz, Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk ve Oğuzhan Koç'un jürisinde yer aldığı O Ses Türkiye yılbaşı özelde yine müzik şöleni yaşandı. Yayına konuk olan oyuncular seslendirdikleri şarkılarla ve sahne şovlarıyla tam not aldı. Sahneye çıkanlar arasında en dikkat çeken isim ise şüphesiz Yeşilçam'ın yıldızı Perihan Savaş oldu.

Türk sinemasının usta ismi Perihan Savaş, O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında sergilediği performansla jüriyi ve ekran başındaki herkesi etkiledi. 30 yıldır sahnede şarkı söylemediğini ifade eden Savaş'ın Murat Boz ile yaşadığı diyalog ise herkesi gülümsetti.

Şarkıcı Berkay Şahin yazı getirdi! Buz gibi havada şort ve terlikle...

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Berkay Şahin yazı getirdi! Buz gibi havada şort ve terlikle...
İdo Tatlıses'ten babasını duygulandıran paylaşım! İbrahim Tatlıses'in oğlu...

İLİŞKİLİ HABER

İdo Tatlıses'ten babasını duygulandıran paylaşım! İbrahim Tatlıses'in oğlu...
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0