İdo Tatlıses'ten babasını duygulandıran paylaşım! İbrahim Tatlıses'in oğlu...

Genç şarkıcı İdo Tatlıses, 2022'nin ilk saatlerinde babasının doğum gününü kutlamayı unutmadı.

2020 yılında aile arasında sade bir törenle nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli'nin düğünleri geçtiğimiz Ekim ayında görkemli bir şekilde gerçekleşti. İdo Tatlıses de babasının izinden gitmiş ve müzik dünyasının sevilen isimlerinden olmuştu. 2022'ye girerken babası ile yaptığı düet çok beğenildi. 

İdo, sosyal medya hesabından paylaştığı elinde biberonu babasının kucağında otururken çekilen nostalji karesi ile İbrahim Tatlıses'in doğum gününü kutladı.

İdo Tatlıses "İyi ki doğdun babam. İyi ki varsın. İyi ki babamsın" dedi. Babası İbrahim Tatlıses'in doğum gününde yaptığı nostaljik karesi ile büyük beğeni toplayan İdo Tatlıses'in sevimliliği de kullanıcıların yorumlarına yansıdı.

Usta oyuncu Perihan Savaş'tan yıllar sonra bir ilk!

İLİŞKİLİ HABER

Usta oyuncu Perihan Savaş'tan yıllar sonra bir ilk!
Özçivit ailesinden yeni yıl pozları! Fahriye Evcen paylaştı...

İLİŞKİLİ HABER

Özçivit ailesinden yeni yıl pozları! Fahriye Evcen paylaştı...
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0