Nihat Hatipoğlu programda şaşkına döndü! "Şimdiden savunmanı yap"

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar programları bu sene de aldığı ilginç sorularla dikkatleri üzerine çekiyor. Kendisine gelen soruları yanıtlayan Hatipoğlu, "Eşimi otele yollasam, kayınvalidemi alsam günah olur mu?" sorusu üzerine şaşkına döndü.

Ramazan ayının başlamasıyla ATV ekranlarında “Dosta Doğru” programıyla geri dönen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, her gün konuklarıyla birlikte seyircilerden gelen soruları yanıtlıyor. Dün gece yayına katılan bir kadının, "Benim eşimle kayınvalidem sürekli kavga ediyorlar. Bu son zamanda bu kavgayı biraz fazla azıttılar. Benim kayınvalidemle hiç bir problemim yok. Kayınvalidem bir aylığına yanıma gelmek istiyor ama eşim müsaade etmiyor. Bu bir ay sürede eşimi otele yollasam, kayınvalidemi alsam günah olur mu?" sorusu üzerine Hatipoğlu, şaşkına döndü.

nihat hatipoğlu

nihat hatipoğlu

"BU SORUYU SORUP AKŞAM EVE DÖNECEKSİN!"

Soruya yanıt veren Hatipoğlu, "Hükümranlığın geçiyor o zaman. Adamı bir ay otele gönderebiliyorsan sizden korkmak lazım. Her hanım bunu yapamaz. Sen bu soruyu sordun akşam eve döneceksin, şimdiden savunmanı yap Allah korusun.
Eşinizin annesini eve aldırmayacak kadar uzaklaşması, son derece yanlış bir hareket. Anne netice itibariyle. Akıllı bir hanımefendisiniz belli. Eşinize bunu anlatmanız gerekiyor. Eşinizin de annenize 'hoş geldiniz' deyip ayağını öpüp af dilemesi lazım."
yanıtını verdi.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu: Anne babasını razı etmeyen cennete giremez

İLİŞKİLİ HABER

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu: Anne babasını razı etmeyen cennete giremez
Zuhal Topal'dan yürekleri ağza getiren anlar! Ne olduğunu şaşırdılar...

İLİŞKİLİ HABER

Zuhal Topal'dan yürekleri ağza getiren anlar! Ne olduğunu şaşırdılar...
Nihat Hatipoğlu'nun yine soruya gelen tepkisi gündem oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Nihat Hatipoğlu'nun yine soruya gelen tepkisi gündem oldu!

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 2

cengiz 2 yıl önce

programa bak , çok yazık. güya din adına yapılan bir program. Bence programı sunan Allah a nasıl döneceğini düşünsün.

Eskimalatyalı 2 yıl önce

Nihat hocanın konuşmalarını beğeniyor ve zevkle takip ediyorum.