İdo Tatlıses'in yeni saç stili şaşkına çevirdi!

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'in imaj değişimi takipçilerini şaşkına çevirdi. Kardeşi Dilan Çıtak'ın düğününe bu saçlarla katılan İdo'yu Tatlıses'i görenler "Yasemin nasıl kabul etti?" yorumlarında bulundu.

30 yaşında olan İdo Tatlıses kardeşi Dilan Çıtak'ın düğününden önce imaj değişikliğine gitti. Geçtiğimiz sen yasemin Şefkatli ile dünya evine giren İdo Tatlıses yeni saç stiliyle herkesi şaşırttı. Kardeşi Dilan Çıtak'ın düğüne yeni saç stiliyle katılan İdo'nun yanları tamamen kısa olan saçlarını görenler şoke oldu.

İdo tatlıses yeni saçı

İdo tatlıses yeni saçı

İdo Tatlıses'i görenler "Yasemin Şefkatli bunu nasıl kabul etti?" yorumlarında bulundu.

İbrahim Tatlıses'in oğlu zaman zaman yaptığı imaj değişiklikleri ile dikkat çekiyor. Bir dönem saçlarını saçı sarı boyattığı takipçilerini hayrete düşürmüştü. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Mehmet Şef'in annesinden oklavalı uyarı! 

Selami Şahin Bartın'da hayatını kaybeden madencilerin ailelerine yardımda bulunacak!

İLİŞKİLİ HABER

Selami Şahin Bartın'da hayatını kaybeden madencilerin ailelerine yardımda bulunacak!
Justin Bieber'in paylaştığı Şırnaklı Michael Jackson Nezir yurt dışından düğünlere davet alıyor

İLİŞKİLİ HABER

Justin Bieber'in paylaştığı Şırnaklı Michael Jackson Nezir yurt dışından düğünlere davet alıyor
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

Fahri 1 yıl önce

Baba oğul amaçları sadece gündemde kalmak.Sahte hayatlar hep başkası görsün diye yaşanan boş bir hayat.Şarkıcılar yaşamadıklarını bile şarkılarıyla insanlara yaşamış gibi gösteren insanlardır.Acı,ızdırap,çile,gibi kelimeleri şarkılarında hep kullandalarda,hayatlarının çok az bir bölümü hariç şöhret ve para içinde yaşamışlardır

Toplam 2 beğeni