İtalya'da ilgiye boğuldu! Demet Özdemir hayranları karşısında...

Tatilini İtalya'da değerlendiren Demet Özdemir, kız arkadaşları ile birlikte The Weeknd konserine gitti. Konserde hayran kitlesiyle karşılaşan Demet Özdemir, hayranlarıyla birlikte fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedi.

Erkenci Kuş dizisi ile ünü İtalya'ya kadar ulaşan Demet Özdemir arkadaşları ile birlikte gittiği konserde hayran kitlesi ile karşılaştı. Demet Özdemir'i gören hayranları çığlık çığlığa adını seslendi. Bu durum karşısında şaşıran ve hayranlarına el sallayan Demet Özdemir, fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.

Demet Özdemir

Demet Özdemir

İTALYA'DA HAYRANLARINDAN YOĞUN İLGİ

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, kız arkadaşları ile birlikte The Weeknd konserine katılmak için Milano'da düzenlenen Snai La Maura Hipodromu'na gitti.

Birçok ülkede adını duyurmayı başaran oyuncu, İtalya'da karşılaştığı yoğun ilgisini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Herkese gülücükler saçan ve el sallayan Demet Özdemir, takipçilerini mutlu etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

3. kuşak Milli tekvandocu Sude Yaren'den yeni hedef! Olimpiyat şampiyonu olmak istiyorum

Çocuklar Duymasın'ın Sinan Bey'i yıllar sonra ortaya çıktı! Ailesiyle birlikte görenler...

İLİŞKİLİ HABER

Çocuklar Duymasın'ın Sinan Bey'i yıllar sonra ortaya çıktı! Ailesiyle birlikte görenler...

ETİKETLER

Betül Fırat Yasemin.com - Editör
Yasemin - Betül Fırat

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca fotoğrafçılık ve sosyal medya alanlarında görev aldıktan sonra internet haberciliğine başladı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com sitesinde Editör olarak görev devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0