Fahriye Evcen'in paylaşımı çok güldürdü! Burak Özçivit'in o halleri...

En son Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde rol alan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. 37 yaşında 2 çocuk annesi olan Fahriye Evcen, bu kez ailesiyle olan eğlenceli anlarını takipçileri ile paylaştı. Ünlü oyuncunun sevgi dolu paylaşımı sosyal medyada büyük beğeni aldı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yer aldığı başarılı projelerde gösterdiği oyunculuk performanslarının yanı sıra eşi Burak Özçivit ve oğullarıyla da sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Fahriye Evcen, aile hayatına dair paylaşım yapmaya devam ediyor. Son zamanlarda çıktığı yurt dışı seyahatleri ve yaptığı reklam anlaşmalarıyla sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu bu kez ailesiyle doğa yürüyüşüne çıktı. 

O anları Instagram hesabından yayınlayan ünlü oyuncu, sevgi dolu paylaşımına "Sürpriz sonlu" notunu düşerek eşi Burak Özçivit'in oğlu Karan'ın bisikletine binmeye çalıştığı anları gösterdi. Ünlü oyuncunun eğlenceli paylaşımı kısa süre içerisinde adeta beğeni yağmuruna tutuldu. 

Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul'un en çok neye para harcadığı şaşırttı!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul'un en çok neye para harcadığı şaşırttı!
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0